Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

03.04.2018

Завершили змагання юні філологи

29 квітня 2018 року завершився IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, яка проходила в м. В інниці.

Рівненщину на олімпіаді представляли 6 учасників:

1.       Лозова Галина Вікторівна, учениця 8 класу КЗ "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради.

2.       Кондик Соломія Володимирівна, учениця 9 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу"Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1-гімназія" Радивилівської міської ради.

3.       Повх Анна Сергіївна, учениця 9 класу Дубенської гімназії № 2 Дубенської міської ради.

4.       Бабась Дар’я  Олексіївна, учениця 10 класу КЗ "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" Рівненської обласної ради.

5.       Бабік Софія Петрівна, учениця 10 класу Рафалівської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради.

6.       Голуб Ірина  Олександрівна, учениця 11 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівської районної ради.

Опікувалися учасниками олімпіади керівники команди Ксьондзик Раїса Кирилівна, вчитель Радивилівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради та Поліщук Наталія Василівна, вчитель Мізоцького навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей" Здолбунівської районної ради.

Юні філологи, виборюючи право бути кращими, виконували завдання з української мови (перший день) та української літератури (другий день). Учасники олімпіади підтвердили ґрунтовні знання з предметів під час виконання конкурсних завдань, про що красномовно свідчать результати.

Дипломом І ступеня нагороджено Бабась Дар’ю Олексіївну (вчитель Сосюк Наталія Володимирівна).

Дипломів ІІ ступеня удостоєні Лозова Галина та Бабік Софія (вчителі Нагорна Аліна Віталіївна, Шух Наталія Миколаївна).

Дипломами ІІІ ступеня відзначені Повх Анна та Голуб Ірина (вчителі Момотюк Світлана Іванівна, Поліщук Наталія Василівна).

Окрім дипломів, переможці отримали подарунки.

Господарі олімпіади потурбувалися про належне проживання та харчування дітей, забезпечили цікаву культурну програму.






Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн