Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН


Новини освіти Рівненської області

Ворк-шоп молодих заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів Сарненського району 11.05.2018

Ворк-шоп молодих заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів Сарненського району

08 травня 2018 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся ворк-шоп молодих заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з теми «Формування ціннісних орієнтирів та громадянської свідомості учнівської молоді закладу освіти засобами гендерно-вікового підходу в процесі реалізації Концепції та Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

Методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Ткач О.М. акцентувала увагу присутніх на основних напрямах роботи щодо національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та ознайомила з планом роботи ворк-шопу.

Заступник директора з виховної роботи Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Набухотна О.І. поділилася досвідом з реалізації Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») у системі виховної діяльності закладу. З основною метою та завданнями при підготовці школярів до участі в даній грі ознайомив керівник військово-патріотичного гуртка Усік Д.І.

 Класний керівник, тренер «Програми 15» Хомич О.М. представила шляхи впровадження та реалізації «Програми 15» для виховання в сімї патріотичних якостей. З роллю педагога-організатора закладу загальної середньої освіти щодо формування ціннісних орієнтирів та громадянської свідомості учнівської молоді засобами гендерно-вікового підходу в процесі реалізації Концепції та Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді ознайомила педагог-організатор Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Шипурьова Н.А.

На завершення ворк-шопу інструктор з тактичної медицини ГО «Рівне-ТакМед» Воронцова Т.В. провела практикум з тактичної медицини, знання з якої є обов’язковими для участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій грі «Сокіл» («Джура»).


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ