Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

ЄВГЕН ШМОРГУН ЩЕ РАЗ ПРО ШЕВЧЕНКА 11.03.2020 ЄВГЕН ШМОРГУН ЩЕ РАЗ ПРО ШЕВЧЕНКА
У рамках заходів відзначення 206-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка 10 березня 2020 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч слухачів курсів підвищеня кваліфікації – філологів та працівників інституту


Науково-практична конференція   «Виклик сьогодення – потреба в новітньому навчальному забезпеченні НУШ». 08.03.2020 Науково-практична конференція «Виклик сьогодення – потреба в новітньому навчальному забезпеченні НУШ».
3 березня 2020 року Інститутом педагогіки НАПН України спільно з Видавничим домом «Освіта»  було проведено  науково-практичну конференцію «Виклик сьогодення – потреба в новітньому навчальному забезпеченні НУШ». Матеріали конференції висвітлюють питання щодо змісту та методичного апарату нових підручників для учнів 3 класів.


ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПРОЄКТУ «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ» - ЗИМОВІ ШКОЛИ 06.03.2020 ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПРОЄКТУ «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ» - ЗИМОВІ ШКОЛИ
06 березня 2020 року у новоствореному кабінеті медіаосвіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося підсумкове засідання учасників проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси за підтримки посольств Великої Британії та США.


Окружне методичне об’єднання педагогічних працівників ЗДО Городецького освітнього округу 03.03.2020 Окружне методичне об’єднання педагогічних працівників ЗДО Городецького освітнього округу

  28 лютого 2020 року на базі Велихівського НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» з метою підвищення теоретичного та практичного рівня учасників методичного об’єднання щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення, ознайомлення з  сучасними підходами щодо змісту, принципів, закономірностей, методів та організаційних форм патріотичного виховання дітей дошкільного віку.


Перемога в обласному конкурсі читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» 03.03.2020 Перемога в обласному конкурсі читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

  3 березня 2020 року у Вищому професійному училищі № 1 м. Рівне відбувся обласний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.


РОЗВИТОК КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ 03.03.2020 РОЗВИТОК КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ
26 лютого 2020 року на базі РОІППО кабінетом дошкільної, початкової та спеціальної освіти проведено семінар для керівників методичних об’єднань  «Розвиток компетентностей молодших школярів засобами змісту навчальних підручників  Нової української школи»


Майстер-клас вчителя української мови і літератури Великожолудського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Кучик О.А. 02.03.2020 Майстер-клас вчителя української мови і літератури Великожолудського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Кучик О.А.

  Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 4 березня 2020 року у приміщенні актової зали відбувся майстер-клас для молодих спеціалістів – вчителів української мови та літератури на тему «Розвиток креативної компетентності учнів на уроках  української літератури». 

Брейн-стормінг асистентів вчителів та практичних психологів клубу «Альтернатива» Сарненського району 29.02.2020 Брейн-стормінг асистентів вчителів та практичних психологів клубу «Альтернатива» Сарненського району

28 лютого 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся Брейн-стормінг асистентів вчителів та практичних психологів клубу «Альтернатива» на тему «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання», мета якого – підвищення професійної та особистісної компетентності асистентів вчителів інклюзивного навчання.


Нові освітянські ідеї у практиці роботи педагогічних працівників Березнівщини 29.02.2020 Нові освітянські ідеї у практиці роботи педагогічних працівників Березнівщини

З метою ознайомлення педагогічної громадськості району з досягненнями педагогічних колективів, інноваційними технологіями, програмно-дидактичними матеріалами, методичними доробками освітян, вироблення стратегій і шляхів розвитку освіти Березнівщини 26 лютого 2020 року на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості проходив захід приурочений підсумкам ХVІІ районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Нарада керівників закладів освіти 26.02.2020 Нарада керівників закладів освіти

  27.02.2020 року на базі Володимирецького НВК “ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ” відбулася нарада керівників закладів освіти району.Новини 41 — 50 з 4242
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ