Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

30.10.2018

Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних географів

11-12 жовтня 2018 року кабінетом роботи з обдарованими учнями спільно з кабінетом природничих предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних географів. Юних інтелектуалів приймала Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13. У турнірі взяли участь 15 команд області. В інтелектуальних боях змагалися команди Березнівського, Здолбунівського, Дубровицького, Костопільського, Рокитнівського, Сарненського районів, Млинівської, Демидівської та Радивилівської ОТГ, міста Вараш, Рівненської ЗОШ № 13, Рівненської гімназії «Гармонія», 2 команди Рівненського обласного наукового ліцею. Відкриттям турніру стала команда Дубенського району. Члени журі одностайно відзначили високий рівень підготовки усіх учасників турніру. Змагання були цікавими, наукові дискусії велися толерантно і на високому рівні. І переможці, і переможені спільно із висококваліфікованим журі створили справжнє інтелектуальне свято.

У ході напружених боїв визначилися переможці.

 

ІІІ місце

Команда Рокитнівського району у складі:

Шевчук Денис, учень 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»;

Лісовець Анастасія, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»;

Вознюк Оксана, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія»;

Лящук Ольга, учениця 11 класу Масевицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Рокитнівського району;

Купчик Ольга, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія».

Команду підготували вчителі географії Рокитнівського району Осадча Ольга Іванівна та Трохимчук Наталія Андріївна.

 

Команда «Бурштин» комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Романюк Олександр, учень 11 класу;

Стрибулевич Олександр, учень 11 класу;

Цверкалюк Анастасія, учень 11 класу;

Шендера Тетяна, учениця 11 класу;

Курилас Владислава, учениця 11 класу.

Команду підготували вчителі географії комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Дащук Марія Яківна та Дащук Лілія Степанівна.

 

Команда Костопільського району у складі:

Гальків Ілля, учень 11 класу Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»;

Дмитрук Олександр, учень 11 класу Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»;

Островська Мар’яна, учениця 10 класу Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»;

Чумаченко Олександра, учениця 10 класу Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»;

Похозей Карина, учениця 9 класу Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»;

Команду підготував учитель географії Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.. Т. Шевченка»; Лисюк Володимир Савович.

 

Команда Сарненського району у складі:

Станков Артем, учень 10 класу Сарненської гімназії;

Лисюк Катерина, учениця 10 класу Сарненського НВК «школа-колегіум»;

Лохвич Оксана, учениця 11 класу Сарненського НВК «школа-колегіум»;

Макаревич Ольга, учениця 10 класу Сарненського районного ліцею «Лідер»;

Яковець Тетяна, учениця 10 класу Чудельської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району.

Команду підготували вчителі географії Сарненського району: Тітечко Світлана Євстафіївна, Белеля Роза Василівна, Никитюк Віра Василівна, Климчук Віктор Петрович та Онопрійчук Алла Федорівна.

 

Команда Здолбунівського району у складі:

Лановейчик Софія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Шнайдер Богдан, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Гальчин Дарина, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

Мельник Владислава, учениця 8 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6;

 

Погоріла Ірина, учениця 10 класу Здовбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Здолбунівського району;

Команду підготували вчителі географії Здолбунівського району: Гнатюк Вікторія Володимирівна та Салюк Лариса Олександрівна.

 

ІІ місце

 

Команда «Граніт» комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Мельник Антон, учень 9 класу;

Козак Ольга, учениця 9 класу;

Железна Дар’я, учениця 9 класу;

Наконечний Ілля, учень 10 класу;

Гнєушева Олександра, учениця 10 класу.

Команду підготували вчителі географії комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Дащук Марія Яківна та Дащук Лілія Степанівна.

 

Команда м. Вараш у складі:

Дулько Діана, учениця 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1;

Сєров Іван, учень 11 Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1;

Пашко Ангеліна, учениця 10 класу Вараської гімназії;

Несіпбаєва Даміра, учениця 10 класу Вараської гімназії;

Павлусь Діана, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4;

Команду підготували вчителі географії м. Вараш Колодій Лариса Андріївна, Літвінчук Тетяна Олексіївна та Чирва Людмила Іванівна.

І місце

 

Команда Млинівської ОТГ у складі:

Жила Яна, учениця 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;

Карачун Ірина, учениця 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Гарбар Юрій, учень 10 класу Млинівської Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Русило Аліна, учениця 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Красюк Роман, учень 11 класу Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3;

Команду підготувала вчитель Млинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Парфенюк Ольга Володимирівна.



 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика