Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Аналіз участі школярів  у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 2018-2019 н.р. 19.11.2018

Аналіз участі школярів у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 2018-2019 н.р.

Проаналізувавши інформацію про учнів-переможців II етапу Конкурсу, приходимо до висновку, що найбільшу кількість балів набрали наступні учні 3-11 класів, виборовши призові місця:

3 клас

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Снітчук Євгенія Валентинівна

Костопільська загальноосвітня школа I ступеня №9

І

Мамчур Лариса Іванівна

2

Онісковець Маргарита Володимирівна

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №2

ІІ

Тимошик Юлія Миколаївна

3

Карамач Максим Олександрович

Маломидська загальноосвітня школа I-III ступенів

ІІІ

Пінчук Любов Миколаївна

4

Кончук Станіслав Романович

Дюксинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Хасевича

ІII

Петлюк Марія Ярославівна

4клас

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Дейнека Вікторія Тарасівна

Костопільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №2

І

Ковтун Ірина Анатоліївна

2

Корзун Денис Олегович

Костопільська загальноосвітня школа №3

І-ІІІ ступенів

ІІ

Овдійчук Юлія Юріївна

3

Коротун Дарина Андріївна

Злазненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІ

Середа Валентина Петрівна

4

Янчук Валерія Андріївна

Малолюбаська гімназія

ІІІ

Дідовець Тетяна Федосіївна

5

Олексійчук

Захар Павлович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I ступеня-гімназія

ім. Т.Г.Шевченка»

ІІІ

Поліщук Світлана Олександрівна

6

Котяй Злата Олександрівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8

ІІІ

Печончик Лариса Олександрівна

5 клас

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Потапчук Вікторія Русланівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

І

Ковальчук Тамара Іванівна

2

Петрина Юлія Віталіївна

Деражненський ліцей

ІІ

Козак Катерина Миколаївна

3

Санжапова Вікторія Вячеславівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс I-III ступенів №6

ІІІ

Тиндикевич Ірина Володимирівна

4

4

Савицька Дарина Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа I-II ступенів №8

III

Михайлець Алла Петрівна

6 клас

№ з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Полєх Діана Віталіївна

Берестовецька загальноосвітня школа I-II ступенів

І

Мосійчук Тетяна Петрівна

2

Мокійчук Дарина Іванівна

Маломидська загальноосвітня школа I-III ступенів

ІІ

Чайка Леся Всеволодівна

3

Болюх Тетяна Олександрівна

Костопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №5

ІІІ

Болюх Наталія Василівна

4

Савчук Олександра Василівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

ІІІ

Ярошик Людмила Миколаївна

7 клас

№ з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Мельник Ангеліна Андріївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

№5

І

Вертелецька Лідія Василівна

2

Сахнова Дарія Андріївна

Мирненський ліцей

ІІ

Романович Тетяна Володимирівна

3

Никончук Ілона Вадимівна

Великолюбаська загальноосвітня школа I-III ступенів

ІІІ

Будько Наталія Олександрівна

8 клас

№ з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Українець Світлана Сергіївна

Берестовецька загальноосвітня школа I-II ступенів

І

Мосійчук Тетяна Петрівна

2

Потапчук Аліна Русланівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I ступеня-гімназія

ім. Т.Г. Шевченка»

ІІ

Ющук Наталія Леонідівна

3

Тарковський Андрій Тарасович

Костопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №4

ІІІ

Корейко Людмила Борисівна

9 клас

№ з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Галас Уляна Григорівна

Деражненський ліцей

І

Галас Тетяна Миколаївна

2

Стельмах Дмитро Юрійович

Костопільська загальноосвітня школа-компекс І-ІІІ ступенів №6

ІІ

Гуріна Алла Дем’янівна

3

Климець Катерина Василівна

Костопільська загальноосвітня школа №3 I-III ступенів

ІІІ

Онопрійчук Лариса Федорівна

10 клас


№ з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Островська Мар’яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І

ступеня-гімназія

ім. Т.Г.Шевченка»

І

Ковальчук Тамара Іванівна

2

Радчик Катерина Сергіївна

Малостидинська загальноосвітня школа I-III ступенів

ІІ

Корнійчук Віта Миколаївна

3

Набухотна Людмила Леонідівна

Гутянська загальноосвітня школа I-III ступенів

ІІІ

Настін Іванна Валеріївна

11 клас

№ з/п

шифр

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Рябчинська Марта Вікторівна

Костопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №2

І

Фесюк Наталія Євгенівна

2

Фещук Аліна Вікторівна

Яполотьська загальноосвітня школа I-III ступенів

ІІ

Король Катерина Анатоліївна

3

Жук Анна Юріївна

Великомидська загальноосвітня школа I-III ступенів

ІІІ

Дуць Віта Іванівна

В Шарапа, Ю.Плющ, методисти Костопільського районного методичного кабінету                                                              


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ