Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

03.12.2018

Інформація про обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка 2018 рік, Рівненська область

       01 грудня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 178 учасників: 142 учні закладів загальної середньої освіти, 16 учнів професійно-технічних закладів та 20 студентів вищих закладів освіти усіх рівнів акредитації.

 

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне та Рівненського району –  по 5 призових місць, Здолбунівського, Дубровицького, Зарічненського та Гощанського районів – по 4 призових місця, Млинівського району та м. Дубно - по 3 призових місця.

 

        По 2 переможці підготували педагоги Гришина Ірина Зенонівна, Кирикович Зоя Леонідівна, Самчук Ірина Титівна, Юрашкевич Ірина Михайлівна, Поліщук Наталія Василівна та Горбачук Світлана Антонівна.

Переможці конкурсу:

 

 

5-ий клас

 

 

 

Петрушкевич Олександра Андріївна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів  № 23

1 місце

Котенко Ірина Петрівна

Шугалевич Вікторія Ігорівна

Велюнський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» ім.О.Ярмоліча Дубровицької районної ради

2 місце

Гнедько Людмила Павлівна

Хоменчук Єлизавета Олександрівна

Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради

2 місце

Вербулевська Ольга Леонтіївна

Юхневич Софія Сергіївна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

3 місце

Юрашкевич Ірина Михайлівна

Ніколайчук Юлія Миколаївна

Великоомелянський  навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської  районної ради

3 місце

Молчанець Алла Сергіївна

Хомяк Анастасія Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

3 місце

Протасевич Наталія Володимирівна

Адамська Софія Леонідівна

Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Корж Тетяна Сергіївна

6-ий клас

 

 

 

Козіброда Єлизавета Василівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» імені П.Г. Стрижака Радивилівської міської ради

1 місце

Бречко Ірина Сергіївна

Коломис Юлія Іванівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

2 місце

Поліщук Наталія Василівна

Шилова Юліана Андріївна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

2 місце

Горбачук Світлана Антонівна

Олещук Ольга Василівна

Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради

3 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

Блищик Дарія Валеріївна

Великоомелянський  навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської  районної ради

3 місце

Сівицька Галина Данилівна

Чуль Дарина Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 23

3 місце

Саприкіна Наталія Олександрівна

7-ий клас

 

 

 

Боровець Ольга Юріївна

Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради

1 місце

Токарчук Лілія Леонідівна

Придюк Вероніка Ігорівна

Крупівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубровицької районної ради

2 місце

Пришко Віта Федорівна

Перескоцька Юлія Вікторівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

2 місце

Гришина Ірина Зенонівна

Доля Богдана Олександрівна

Гощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3 місце

Помянська Тамара Миколаївна

Гришутіна Вікторія Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

3 місце

Кремінська Тамара Андріївна

Редько Валерія Валеріївна

Березівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Рокитнівської районної ради

3 місце

Маринич Юлія Анатоліївна

8-ий клас

 

 

 

Андрієш Валерія Валеріївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Сорочук Галина Федорівна

Костюкович Анна Іванівна

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Центр надії»

2 місце

Вертелецька Ольга Миколаївна

Ломазей Катерина Володимирівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

3 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Сич Світлана Олександрівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

3 місце

Гришина Ірина Зенонівна

Жданюк Ірина Анатоліївна

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2,

3 місце

Нікітчук Людмила Іванівна

Йонко Марія Ігорівна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

3 місце

Горбачук Світлана Антонівна

9-ий клас

 

 

 

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

1 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Голотюк Вікторія Миколаївна

Рівненська українська гімназія

2 місце

Парфенюк Оксана Миколаївна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3"

2 місце

Любиш Марія Василівна

Семесь Аліна Олександрівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Самчук Ірина Титівна

Свиридюк Юлія Менторівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської  районної ради

3 місце

Солонінко Галина Миколаївна

Годжал Юлія Іванівна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Собчук Катерина Євгенівна

Стасюк Ірина Анатоліївна

Острозька загальнносвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Андрощук Іванна Миколаївна

10-ий клас

 

 

 

Киричук Богдана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

1 місце

Ющак Емілія Ростиславівна

Нідзельська Вікторія Русланівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради

2 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Бабій Ірина Іванівна

Малошпаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Казмірчук Оксана Петрівна

Красько Назар Вадимович

Залузький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради

3 місце

Котяш Лариса Опанасівна

Атаманюк Іванна Василівна

Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району

3 місце

Міщанюк Валентина Миколаївна

Островська Мар'яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія Ім. Т.Г.Шевченка"

3 місце

Ковальчук Тамара Іванівна

Командік Анастасія Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

3 місце

Юрашкевич Ірина Михайлівна

11-ий клас

 

 

 

Огієвич Софія Миколаївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

1 місце

Мартинюк Василь Іванович

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Шух Наталія Миколаївна

Якобчук Богдана Павлівна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 27

2 місце

Кондратюк Тетяна Василівна

Саган Олесь Віталійович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

3 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Рябчинська Марта Вікторівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

3 місце

Фесюк Наталія Євгеніївна

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

Самчук Інна Петрівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Самчук Ірина Титівна

Професійно-технічні заклади освіти

 

 

Федчук Алла Володимирівна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Кирилюк Іванна Юріївна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Острозьке вище професійне училище"

2 місце

Коженевська Людмила Мирославівна

Мартинчук Юлія Михайлівна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Березнівське вище професійне училище"

2 місце

Шевчук Ірина Олександрівна

Вовк Ольга Олександрівна

Вище професійне училище № 1 м. Рівне

3 місце

Юдіна Раїса Василівна

Якобчук Ангеліна Олегівна

Рокитнівський професійний ліцей

3 місце

Маринич Юлія Михайлівна

Андріюк Оксана Віталіївна

Вище професійне училище № 24 м. Корець

3 місце

Коробка Олена Віталіївна

Вищі заклади освіти І-ІІ р.а. (не гуманітарні)

 

 

Кухарук Світлана Вікторівна

Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

1 місце

Троцюк Вікторія Віталіївна

Таргоній Ангеліна Мирославівна

Вищий комунальний навчальний заклад "Дубенський медичний коледж"

2 місце

Власюк Алла Іванівна

Філюк Юлія Олегівна

Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Шеруда Неля Петрівна

Глазкова Юлія Русланівна

Рівненський коледж вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"

3 місце

Хильчук Юлія Василівна

Педагогічні коледжі

 

 

 

Гаврилович Ілона Валентинівна

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

Левшунова Олена Олександрівна

Євтушенко Олеся Миколаївна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Іванова Ольга Степанівна

Вищі заклади освіти ІІІ-ІV р.а. (гуманітарні)

 

 

Гаврилюк Ольга Романівна

Національний університет «Острозька академія»

1 місце

Кочерга Світлана Олексіївна

Прокопчук Тетяна Георгіївна

Рівненський державний гуманітарний університет

2 місце

Тхорук Раїса Леонтіївна

Мельничук Наталія Володимирівна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

3 місце

Мединська Наталія Миколаївна

Вищі заклади освіти ІІІ-ІV р.а. (не гуманітарні)

 

 

Турчик Анастасія Вікторівна

Рівненський державний гуманітарний університет

1 місце

Мушировська Наталія Володимирівна

Жакун Юлія Василівна

Національний університет водного господарства та природокористування

2 місце

Дзюба Майя Миколаївна

Панасюк Богдана Андріївна

Національний університет «Острозька академія»

3 місце

Миненко Юрій Васильович

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн