Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Новини освіти Рівненської області

05.12.2018

Інформація про результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2018-2019 навчальному році в Костопільському районі

Переможцями олімпіади стали наступні учні:

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Майструк Анастасія Тарасівна

Костопільський НВК

ІІ

Бобер Світлана Анатоліївна

Довгорукий Юрій Юрійович

ОЗ"Деражненський ліцей"

ІІІ

Ярошик Лідія Леонідівна

Слободенюк Марта Сергіївна

Костопільська ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів

І

Левчик Тетяна Андріївна

Козачок Назарій Володимирович

Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

ІІІ

Кириша Галина Петрівна

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Богельський Богдан Ярославович

Костопільський НВК

ІІ

Войтко Таміла Іванівна

Гадземан Максим Сергійович

Костопільська ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів

ІІІ

Літвін Володимир Іванович

Гнітецький Костянтин Юліанович

Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

І

Ковальчук Оксана Михайлівна

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Стельмах Дмитро Юрійович

Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступенів №6

ІІІ

Шутяк Ірина Анатоліївна

Фесюк Андрій Андрійович

Костопільська ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів

ІІ

Титюк Володимир Васильович

Ярошик Вероніка Миколаївна

Великомидська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Козакова Марія Володимирівна

Левчук Роман Ігорович

Костопільська ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів

ІІ

Титюк Володимир Васильович

Крока Назарій Миколайович

Жалинська ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ

Онищук Марія Петрівна

Кичан Юлія Євгенівна

Костопільська ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів

І

Левчик Тетяна Андріївна

Ващук Катерина Василівна

Костопільська ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів

ІІ

Хомич Анатолій Леонідович

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Чубинський Вадим Віталійович

Іваницька ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІ

Олексійчук Сергій Володимирович

Морозюк Марина Сергіївна

Костопільська ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів

ІІІ

Борищук Світлана Іванівна

Корева Богдан Віталійович

Яполотьська ЗОШ І-ІІІ ступнів

ІІІ

Салівончик Наталія Миколаївна

Тарковський Андрій Тарасович

Костопільська ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів

ІІ

Літвін Володимир Іванович

Булик Кирило Валентинович

Костопільська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5

І

Мигловець Ольга Миколаївна

Алексійчук Віталій Олександрович

Іваницька ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІ

Олексійчук Сергій Володимирович

Васютін Андрій Вікторович

Великолюбаська ЗОШ

ІІІ

Малишевський Микола Іванович

Ященко Маргарита Миколаївна

Пісківський ліцей імені Героїв-земляків

ІІІ

Довматюк Яна Олександрівна

7 клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Бурба Ольга Анатоліївна

Бичальська філія ОЗ "Деражненський ліцей"

ІІІ

Ярмольчук Світлана Станіславівна

Пастушок Ярослав Володимирович

Іваницька ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІ

Олексійчук Сергій Володимирович

Болло Максим Романович

Дюксинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Н.А. Хасевича

ІІІ

Савчук Людмила Петрівна

Михнич Кароліна Віталіївна

Головинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Гаврилюк Василь Іванович

Кулініч Валентин Анатолійович

Великомидська ЗОШ І-ІІІ

ІІ

Новак Оксана Миколаївна

Попова Анастасія Ігорівна

Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

І

Ковальчук Оксана Михайлівна

Ковальчук Іван Сергійович

Малолюбашанська гімназія

ІІІ

Овчарук Ганна Василівна

6 клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва школи

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Морозько Анастасія Петрівна

ГУтянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Марчук Валентина Володимирівна

Кривчук Анастасія Віталіївна

ОЗ "Деражненський ліцей"

ІІІ

Шворобей Людмила Анатоліївна

Радивоник Мирослав Юрійович

Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступенів №6

ІІІ

Осипова Тетяна Юріївна

Бачук Микола Олександрович

Перетоцька ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ

Захожа Катерина Іванівна

Сініцин Володимир Євгенович

Костопільська ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів

ІІ

Потапчук Валентина Костянтинівна

Ярошик Даниїл Русланович

Великомидська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Новак Оксана Миколаївна

Улянчук Віктор Олександрович

Яполотьська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ

Крук Віта Романівна

Стельмащук Роман Романович

Костопільська ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів

ІІІ

Кучик Аліна Олегівна

Красовський Богдан Анатолійович

Костопільська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5

І

Григоренко Галина Володимирівна

Єленець Андрій Олександрович

Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

ІІІ

Лук’яненко Божена Анатоліївна

Спічак Денис Васильович

Злазненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ

Лопоша Марія Василівна

Якимчук Орест Романович

Звіздівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Панчук Вікторія Юріївна

Шевченко Микола Вікторович

Великолюбаська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Рудяк Андрій Миколайович

Середа Максим Сергійович

Костопільська ЗОШ І-ІІ ступенів №8

ІІ

Буток Галина Олександрівна


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова