Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

10.12.2018

Інформація про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Зокрема, в 11 класі І місце посів Козачок Назарій, учень Костопільської ЗОШ № 2 (учитель Несесюк Л.Р.), ІІ місце – Снітюк Михайло, учень Костопільської ЗОШ № 4 (учитель Веденєєв Р.В.), ІІІ місце – Прокопчук Тетяна, учениця Костопільської ЗОШ № 5 (учитель Коротчук Л.І.), Крук Дарина, учениця Золотолинської ЗОШ (учитель Матвійчук В.І.), Петренчук Катерина, учениця Великолюбаської ЗОШ (учитель Янчук В.С.) У 10 класі переможцями стали: І місце – Пересунько Володимир, учень Костопільської ЗОШ № 4 (учитель Веденєєв Р.В.), ІІ місце – Главацька Ірина, учениця Костопільської ЗОШ № 5 (учитель Глухоцька Л.Ф.), ІІІ місце – Дідовець Віталій, учень Яполотьської ЗОШ (учитель Павловська Г.І.). Серед дев'ятикласників перемогу вибороли: І місце – Ващук Катерина, учениця Костопільської ЗОШ № 4 (учитель Веденєєв Р.В.), ІІ місце – Криштопець Юлія, учениця Костопільської ЗОШ № 5 (учитель Глухоцька Л.Ф.), Козакова Марина, учениця Маломидської ЗОШ (учитель Козакова О.Г.), ІІІ місце – Фесюк Андрій, учень Костопільської ЗОШ № 3 (учитель Семещук М.Г.), Ковальчук Олександр, учень Костопільської ЗОШК № 6 (учитель Сайко Т.П.). У 8 класі переможцями стали: І місце – Тарковський Андрій, учень Костопільської ЗОШ № 4 (учитель Веденєєв Р.В.), ІІ місце – Демушик Тарас, учень Іваницької філії Головинського ліцею (учитель Кухар Т.І.), ІІІ місце – Оленченко Микола, учень Костопільського НВК (учитель Гусарук Т.В.). Серед семикласників переможцями стали: І місце – Забейда Михайло, учень Перетоцької ЗОШ (учитель Дубровик Г.О.), ІІ місце – Левчик Дмитро, учень Костопільської ЗОШ № 4 (учитель Веденєєв Р.В.), Корусь Катерина, учениця Іваницької філії Головинського ліцею (учитель Кухар Т.І.), ІІІ місце – Процик Ніна – учениця Костопільської ЗОШ № 4 (учитель Веденєєв Р.В.), Бурба Ольга, учениця Бичальської філії Деражненського ліцею (учитель Стецюк Л.В.), Дідовець Діна, учениця Яполотьської ЗОШ (учитель Павловська Г.І.), Рощук Тетяна, учениця Костопільської ЗОШК № 6 (учитель Сайко Т.П.), Удодік Марк, учень Костопільської ЗОШ № 5 (учитель Глухоцька Л.Ф.), Мацялко Катерина, учениця Головинського ліцею (учитель Малишевська К.М.). Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика