Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

10.12.2018

Інформація про обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

       08 грудня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 185 учнів закладів загальної середньої освіти області, 16 учнів закладів професійно-технічної освіти та 25 студентів закладів вищої освіти.

       Найкращі результати показали учні закладів загальної середньої освіти м. Рівне –  5 призових місць,  Рівненського району –  4 призових місця, Здолбунівського району - 3 призових місця. Учні Володимирецького, Зарічненського, Демидівського, Дубровицького, Костопільського районів, міст Вараш та Острог, не вибороли жодного призового місця.

 

Переможці конкурсу:

 

 

3-ій клас

 

 

 

Черницька Владислава Олексіївна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 27

1 місце

Андрійчук Ольга Степанівна

Гузь Тимофій Миколайович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

2 місце

Сухоплясова Сніжана Богданівна

Бойкович Данило Тарасович

Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня № 7

3 місце

Супроненко Інна Олексіївна

4-ий клас

 

 

 

Чернецька Ангеліна Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

1 місце

Марушкевич Лариса Володимирівна

Болюк Христина Олегівна

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка

2 місце

Жук Ольга Євгеніївна

Дацюк Евеліна Миколаївна

Комунальний заклад «Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бабинської сільської ради Гощанського району

3 місце

Біляк Алла Юліанівна

5-ий клас

 

 

 

Кушнір Христина Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 8

1 місце

Черуха Ірина Володимирівна

Чиберяк Яна Андріївна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

2 місце

Люшина Віра Миколаївна

Хоменчук Єлизавета Олександрівна

Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради

3 місце

Вербулевська Ольга Леонтіївна

6-ий клас

 

 

 

Ревенко Анна Олександрівна

Сарненська гімназія

1 місце

Зозюк Ірина Валеріївна

Блищик Дарія Валеріївна

Великоомелянський  навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської  районної ради

2 місце

Сівицька Галина Данилівна

Яцюк Анастасія Василівна

Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району

3 місце

Одуд Мирослава Олександрівна

7-ий клас

 

 

 

Підвальна Анна Романівна

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26

1 місце

Гожа Алла Анатоліївна

Гришутіна Вікторія Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

2 місце

Кремінська Тамара Андріївна

Перескоцька Юлія Вікторівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

3 місце

Гришина Ірина Зінонівна

8-ий клас

 

 

 

Чуй Марія Юріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради

1 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Лисюк Марія Вікторівна

Опорний заклад "Великомежиріцький ліцей" Корецької районної ради

2 місце

Боровець Тетяна Ананіївна

Андрієш Валерія Валеріївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

3 місце

Поліщук Наталія Василівна

9-ий клас

 

 

 

Свиридюк Юлія Менторівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської  районної ради

1 місце

Солонінко Галина Миколаївна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3"

2 місце

Любиш Марія Василівна

Ляшик Дарина Юріївна

Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району

3 місце

Одуд Мирослава Олександрівна

10-ий клас

 

 

 

Король Катерина Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 22

1 місце

Кулик Оксана Сергіївна, Момотюк Світлана Іванівна

Рожко Яна Юріївна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської  районної ради

2 місце

Мандич Оксана Василівна

Павелко Ольга Сергіївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Мартинюк Василь Іванович

11-ий клас

 

 

 

Карачун Ірина Вікторівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

1 місце

Король Любов Павлівна

Огієвич Софія Миколаївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Мартинюк Василь Іванович

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

Заклади пофесійно-технічної освіти

 

 

Дідук Юрій Романович

Вище професійне училище № 1 м. Рівне

1 місце

Юдіна Раїса Василівна

Тачинська Леся Юріївна

Клеванський професійний ліцей

2 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Одейчук Софія Леонідівна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Березнівське вище професійне училище"

3 місце

Шевчук Ірина Олександрівна

Вищі заклади освіти І-ІІ р.а.

 

 

Кухарук Світлана Вікторівна

Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

1 місце

Сорока Мирослава Василівна

Корнійчук Яна Андріївна

Державний вищий навчальний заклад «Рівненський коледж економіки та бізнесу»

2 місце

Вербило Тамара Володимирівна

Євтушок Яна Василівна

Вищий комунальний навчальний заклад "Дубенський медичний коледж"

3 місце

Павленко Ніна Йосипівна

Педколеджі

 

 

 

Лисенко Вікторія Миколаївна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

Регрут Павло Васильович

Мартинюк Мар'яна Василівна

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Жакун Людмила Адамівна

Вищі заклади освіти ІІІ-ІV р.а., гум.

 

 

Самсонюк Альона Олегівна

Національний університет «Острозька академія»

1 місце

Хом'як Іван Миколайович

Бондар Ольга Анатоліївна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

2 місце

Мединська Наталія Миколаївна

Лесковець Наталія Степанівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Совтис Наталія Миколаївна

Вищі заклади освіти ІІІV р.а., не гум.

 

 

Смушок Анна Артемівна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

1 місце

Миронюк Валентина Михайлівна

Хоронжук Анастасія Леонідівна

Національний університет «Острозька академія»

2 місце

Рабчук Ірина Юріївна

Панасюк Марія Олександрівна

Національний університет «Острозька академія»

3 місце

Рабчук Ірина Юріївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка