Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

15.12.2018

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Переможцями олімпіади стали:

8 клас

Чубинський Вадим Віталійович, Іваницька ЗОШ І-ІІ ступенів, І місце, Савчук Вікторія Сергіївна

Єфимець Максим Васильович, Костопільський НВК, ІІІ місце, Ковальська Тетяна Ігорівна

Панчелюга Маргарита Романівна, Дюксинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Н.А. Хасевича, ІІІ місце, Макарець Інна Миколаївна

Власюк Ігор Миколайович, Костопільська ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів, ІІ місце, Літвін Володимир Іванович

Тарковський Андрій Тарасович, Костопільська ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів, ІІ місце, Карпінська Наталія Сергіївна

Чупринський Максим Вікторович, Костопільська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5, ІІІ місце, Кричильська Тетяна Олександрівна

Савтира Андрій Олександрович, Злазненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце, Крук Наталія Олександрівна

Скоцький Тарас Андрійович, Великолюбаська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, Дмитрук Оксана Василівна

9 клас

Циганчук Максим Сергійович, Костопільський НВК, ІІІ місце, Ковальська Тетяна Ігорівіна

Галас Уляна Григорівна, ОЗ "Деражненський ліцей", ІІ місце, Рибак Валерій Вікторович

Булига Дарія Вікторівна, Дюксинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Н.А. Хасевича, ІІ місце, Макарець Інна Миколаївна

Васильковський Роман Павлович, Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, ІІ місце, Лобова Раїса Леонідівна

Мальчик Юліана Сергіївна, Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, ІІ місце, Лобова Раїса Леонідівна

Савтира Христина Андріївна, Костопільська ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, Довгалець Ольга Вікторівна

Кривульська Софія Миколаївна, Великостидинська ЗОШ І-ІІ ступенів, ІІІ місце, Корнійчук Іванна Віталіївна

Франовський Олександр Христович, Костопільська ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, Карпінська Наталія Сергіївна

Новак Богдан Петрович, Костопільська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5, І місце, Лилак Ольга Вікторівна

Корнійчук Ангеліна Олександрівна, Малостидинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце, Павловська Оксана Миколаївна

10 клас

Ткачук Ілля Романович, Костопільський НВК, ІІ місце, Ковальська Тетяна Ігорівна

Свиридюк Дмитро Юрійович, Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступені в№6, І місце, Лобова Раїса Леонідівна

Станкевич Софія Юріївна, Великомидська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, Сачук Сергій Ростиславович

Гнітецький Костянтин Юліанович, Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ІІІ місце, Олійник Алла Володимирівна

Пінчук Роман Володимирович, Великолюбаська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, Дмитрук Оксана Василівна

11 клас

Радченко Артем Валентинович, Костопільський НВК, ІІ місце ,Ковальська Тетяна Ігорівна

Лукашевич Михайло Андрійович, Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, ІІІ місце, Карпінський Олександр Васильович

Моцик Богдан Васильович, Костопільська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5, ІІ місце, Кричильська Тетяна Олександрівна

Дулік Іван Вікторович, Малостидинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, І місце, Павловська Оксана Миколаївна

Власюк Андрій Вікторович, Золотолинська ЗОШ І - ІІІ ступенів, ІІІ місце, Цимбалюк Микола Володимирович

Вітаємо переможців та їх наставників!


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ