Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

22.12.2018

Інформація про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2018-2019 навчальному році

Найкращу результативність продемонстрували учні Костопільської загальноосвітньої школи – комплексу І-ІІІ ступенів №6 та Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, які вибороли по 5 призових місць. 4 призових місця посіли школярі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. По3 призових місця посіли школярі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, Жалинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Великомидської загальноосвітньої ишколи І-ІІІ ступенів. По 2 призових місця у представників команд Костопільської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів, Маломидської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8, Костопільського навчально – виховного комплексу«Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т.Г.Шевченка, Іваницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. По одному призовому місцю вибороли вихованці Великолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Дюксинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Ніла Хасевича, Гутянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Злазненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Перетоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Головинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Золотолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Найбільше переможців підготували такі педагоги, зокрема, по 5 переможців підготували Токар Наталія Вікторівна та Козачок Людмила Василівна. 4 переможці – Сенета Оксана Миколаївна. По 3 переможці підготували Сачук Ольга Іванівна та Волинець Анатолій Анатолійович. По 2 переможця у Бондарчука Сергія Васильовича, Бондарука Віталія Васильовича, Олексійчука Сергія Володимировича, Вітошко Інни Русланівни. По одному призовому місцю мають Семещук Ігор Лаврентійович, Постнікова Катерина Анатоліївна, Мирончук Вікторія Вікторівна, Басюк Віктор Олександрович, Кручок Валентина Валентинівна, Крока Марія Степанівна, Зінчук Степан Степанович, Панчук Вікторія Юріївна, Ярмольчук Юрій Дмитрович, Волинець Ігор Михайлович, Малишевський Микола Іванович, Герман Тетяна Йосипівна, Паднюк Сергій Євгенович.

Переможці олімпіади:

7 клас:

І місце – Кир‘ях Мирослава Ігорівна, учениця Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, учитель Токар Н.В.;

І місце- Пастушок Ярослав Володимирович, учень Іваницької ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Олексійчук С.В.;

ІІ місце- Удодік Марк Валентинович, учень Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Мирончук В.В.;

ІІ місце- Ярошик Катерина Миколаївна, учениця Великомидської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Сачук О.І.;

ІІ місце- Кусік Анастасія Юріївна, учениця Костопільської ЗОШ І-ІІ ступенів №8, учитель Бондарук В.В.;

ІІ місце- Болло Максим Романович, учень Дюксинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Ніла Хасевича, учитель Ярмольчук Ю.Д.;

ІІІ місце- Деркач Дмитро Васильович, учень Жалинської ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Волинець А.А.;

ІІІ місце- Левчик Дмитро Олександрович, учень Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Сенета О.М.;

ІІІ місце- Лазарчук Андрій Вікторович, учень Маломидської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Вітошко І.Р.;

ІІІ місце- Попова Анастасія Ігорівна, учениця Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, учитель Козачок Л.В.

8 клас:

І місце – Уніч Максим Юрійович, учень Жалинської ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Волинець А.А.;

І місце- Морозюк Марина Сергіївна, учениця Костопільської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів, учитель Кручок В.В.;

ІІ місце- Гоц Аліна Михайлівна, учениця Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Бондарчук С.В.;

ІІ місце- Васютін Андрій Вікторович, учень Великолюбаської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Малишевський М.І.;

ІІ місце- Чубинський Вадим Віталійович, учень Іваницької ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Олексійчук С.В.;

ІІ місце-Тарковський Андрій Тарасович, учень Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Сенета О.М.;

ІІ місце-Оленченко Микола Сергійович, учень Костопільського НВК, учитель Постнікова К.А.;

ІІІ місце- Хилюк Тетяна Миколаївна, учениця Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, учитель Токар Н.В.;

ІІІ місце- Шевчук Надія Юріївна, учениця Великомидської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Сачук О.І.;

ІІІ місце- Кособуцький Микола Миколайович, учень Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, учитель Козачок Л.В.;

ІІІ місце- Гура Назар Васильович, учень Перетоцької ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Волинець І.М.;

9 клас:

І місце – Ващук Катерина Василівна, учениця Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Сенета О.М.;

ІІ місце- Корнієвський Андрій Сергійович, учень Костопільської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів, учитель Басюк В.О.;

ІІ місце- Крока Назарій Миколайович, учень Жалинської ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Волинець А.А.;

ІІІ місце-Петрина Михайло Олегович, учень Звіздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Панчук В.Ю;

ІІІ місце- Марчук Роман Сергійович, учень Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Герман Т.Й.;

ІІІ місце- Ковальчук Олександр Іванович, учень Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, учитель Токар Н.В.;

ІІІ місце- Жульжик Маргарита Олександрівна, учениця Маломидської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Вітошко І.Р.;

ІІІ місце- Колдун Марія Вікторівна, учениця Костопільської ЗОШ І-ІІ ступенів №8, учитель Бондарук В.В.

10 клас:

І місце –Гнітецький Костянтин Юліанович, учень Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, учитель Козачок Л.В.;

ІІ місце- Станкевич Софія Юріївна, учениця Великомидської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Сачук О.І.;

ІІ місце- Ластовецький Олег Ярославович, учень Головинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Крока М.С.;

ІІІ місце-Зарічна Дарина Олегівна, учениця Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, учитель Токар Н.В.;

ІІІ місце- Алексійчук Владислава Миколаївна, учениця Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Бондарчук С.В.;

ІІІ місце- Пересунько Володимир Володимирович, учень Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Сенета О.М.;

ІІІ місце- Пригонов Олександр Олександрович, учень Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, учитель Козачок Л.В.;

ІІІ місце- Юрим Максим Микойович, учень Злказненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Зінчук С.С.

11 клас:

І місце –Мовчан Богдан Юрійович, учень Костопільського НВК, учитель Семещук І.Л.;

ІІ місце-Козачок Назарій Володимирович, учень Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, учитель Козачок Л.В.;

ІІ місце- Лукашевич Михайло Андрійович, учень Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, учитель Токар Н.В.;

ІІІ місце-Власюк Андрій Вікторович, учень Золотолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Паднюк С.Є.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика