Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

11.01.2019

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2018-2019 навчальному році

       09-10 січня 2019 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 77 учнів закладів загальної середньої освти області: 10 учнів 8-го класу, 20 учнів 9-го класу, 22 десятикласник та 25 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне –  9 призових місць,   Березнівського та Демидівського районів - по 4 призових місця;  Володимирецького, Здолбунівського та Дубровицького районів - по 3 призових місця. Учні Гощанського, Зарічненського, Корецького, Костопільського, Острозького, Радивилівського, Сарненського районів не вибороли жодного призового місця. Учні Млинівського району і міста Острог не взяли участь в олімпіаді з інформатики.

        Найбільше переможців підготували педагоги Желюк Н. Д. та Вальчун О. Д.

Переможці олімпіади:

 

 

 

8-ий клас

 

 

 

 

Тарасюк Олесь Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради

1 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

 

Грабовський Денис Леонідович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна

 

Литвак Віталій Андрійович

Здовбицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

3 місце

Бондарук Олег Миколайович

 

Мисковець Роман Дмитрович

Зорянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської районної ради

3 місце

Галабурда Тетяна Олександрівна

 

9-ий клас

 

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

 

Хлипавка Богдан Олександрович

Смизька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

2 місце

Павлючик Сергій Олександрович

 

Бородієнко Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

 

Леоновець Тарас Олегович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

 

Павлюк Юрій Павлович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

3 місце

Невірковець Олег Володимирович

 

Петровець Іван Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

 

Камінник Дмитро Олександрович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Шемейко Анатолій Степанович

 

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Бортник Роман Анатолійович

 

10-ий клас

 

 

 

 

Кирик Матвій Сергійович

Котівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

1 місце

Кіричук Любов Василівна

 

Адамчук Антон Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" імені Олега Ващишина Дубровицької районної ради

1 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

 

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальносвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Муравинець Вадим Сергійович

 

Радисюк Денис Анатолійович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Лазарець Олександр Юрійович

 

Тарасюк Дарина Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

2 місце

Москалюк Олександр Дмитрович

 

Степанчук Сергій Тарасович

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26

3 місце

Удодік Ірина Миколаївна

 

Смірнов Андрій Дмитрович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Трофімчук Людмила Олексіївна

 

Лукашенко Максим Петрович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Михалко Юрій Іванович

 

Музика Віктор Володимирович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

 

Квасова Любов Русланівна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

 

Данилюк Владислав Вікторович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

 

11-ий клас

 

 

 

 

Гук Давид Андрійович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

1 місце

Невірковець Олег Володимирович

 

Солончук Тимофій Романович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

Чернова Ольга Ігорівна

 

Босик Андрій Сергійович

Новаківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

2 місце

Босик Сергій Григорович

 

Данилевич Роман Олександрович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 28

2 місце

Музика Наталія Іванівна

 

Радченко Андрій Сергійович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

2 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

 

Гмирак Іван Валентинович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Костюченко Ольга Леонідівна

 

Орлов Денис Віталійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

 

Плескач Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

 

Бондарчук Богдан Олександрович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

 

Швагрун Андрій Васильович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

 

Кінчур Вадим Вікторович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-ліцей" Рокитнівської районної ради

3 місце

Самойлов Сергій Олександрович, Олексюк Іван Васильович

 

Василишин Євгеній Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

 

Пришко Сергій Андрійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники