Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

14.01.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови і літератури у 2018-2019 навчальному році

       11 січня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 18 пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури. За перемогу змагались 30 учнів: 15  учнів 9-го класу, 10 десятикласників та 5 учнів 11 класу. В олімпіаді взяли участь учні міст Острог та Рівне, Радивилівського, Сарненського, Володимирецького, Гощанського, Корецького, Острозького та Здолбунівського районів.

       Мальчевська Тетяна Петрівна, вчитель Рівненської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів № 15 підготувала 4 переможці; Ковтун Ірина Миколаївна, вчитель Сарненського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка - 3 переможці.

 

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Буянова Поліна Сергіївна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

1 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

В’юн Катерина Володимирівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

Сивук Анна Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Доманюк Ірина Василівна

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Єфімчук Оксана Миколаївна

Жабчик Діана Віталіївна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Ковтун Ірина Миколаївна

Колесник Олександра Олександрівна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Ковтун Ірина Миколаївна

Шевчук Марія Андріївна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

3 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

Сальникова Юлія Валеріївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Полукеєва Світлана Валеріївна

10-ий клас

 

 

 

Власюк Юлія Андріївна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

1 місце

Грабовська Ольга Василівна

Сова Юлія Миколаївна

Опорний заклад "Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Крупецької сільської ради Радивилівського району

2 місце

Мамчур Тетяна Вікторівна

Маринюк Наталія Володимирівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 18

2 місце

Войтович Нонна Маратівна

Мисюк Анелія Леонідівна

Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 

3 місце

Чопор Томаш Павел

Давидюк Софія Романівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

3 місце

Грабовська Ольга Василівна

11-ий клас

 

 

 

Боришкевич Дмитро Вадимович

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

1 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

Семенюк Марта Сергіївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

2 місце

Полукеєва Світлана Валеріївна

Кміть Анна Віталіївна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Ковтун Ірина Миколаївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика