Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

16.01.2019

РЕАЛІЗАЦІЯ УКРАЇНО-ЕСТОНСЬКОГО ПРОЕКТУ «МІКСІКЕ» НА РІВНЕНЩИНІ

23 грудня 2018 року завершився національний онлайн етап міжнародних змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне -2019», які тривали із жовтня по грудень 2018 року на освітній платформі Міксіке. У трьох етапах змагань взяли участь 19040 учасників із усіх областей України. Рівненщину представили 1053 учасники із 44 закладів освіти.

Дякуємо всім учасникам – шкільним та районним координаторам, учням, вчителям та батькам за активну участь у змаганнях!

         02 лютого 2019 року у приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вулиця В. Чорновола, 74) відбудеться обласний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне – 2019», учасниками якого стали 36 учасників із 8 районів області, у шести вікових категоріях (таблиця нижче).

Реєстрація учасників фіналу з 09:00 до 09:50 год. Урочисте відкриття о 10:00 год.

Прохання підтвердити участь учасників у змаганнях до 23.01.2019. Відповідні листи надіслані керівникам закладів освіти.

Учасники обласного фіналу змагатимуться у п’ятиборстві в шести вікових категоріях: чомучки (1-3 класи), дослідники (4-6 класи), дівчата (7-11 класи), хлопці (7-11 класи), сеньйорити, сеньйори.

1-3 класи

Поліна Мельник

Дубровицький р-н

Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст- ДНЗ

2 клас

Андрій Чандик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №7

3 клас

Соломія Чандик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №7

1 клас

Давид Михалко

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №7

1 клас

Олександра Трохимчук

Рокитнівський р-н

Масевицька ЗОШ І-ІІІ ст

3 клас

Артем Приступа

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

3 клас

         4-6 класи

Ліза Гагуха

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

6 клас

Софія Максімова

Гощанський р-н

Гощанська гімназія

4 клас

Іван Дученко

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

6 клас

Вадим Козачук

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

6 клас

Ярослав Панасюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

5 клас

Володимир Михалко

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №7

4 клас

 

 

 

 

7-11 класи (дівчата)

Марія Гнатюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

10 клас

Христина Біндюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

8 клас

Софія Ілашку

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

8 клас

Олександра Вискрибенцева

Зарічненський р-н

Прикладницька I-III cт.

9 клас

Іванна Мартяк

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст

7 клас

Дарина Костюк

м.Рівне

Рівненський природничо -математичний ліцей Елітар

10 клас

Дарина Волянюк

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

7 клас

 7-11 класи (хлопці)

Дмитрій Бокій

Рівненський р-н

Зорянський НВК школа-гімназія

8 клас

Віталій Ткачук

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

11 клас

Віктор Музика

м.Рівне

Рівненський природничо -математичний ліцей Елітар

10 клас

Дмитро Іванюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

10 клас

Максим Лукашенко

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

10 клас

Микола Остапчук

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

7 клас

Діма Давидюк

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

7 клас

Сеньйорити

Світлана Галик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №7

Учитель

Надія Талько

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст

Дорослий

Олена Мартяк

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст

Учитель

Валентина Пешко

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

Учитель

Олександра Вискрибенцева

Зарічненський р-н

Прикладницька I-III cт.

Дорослий

Наталія Капітула

Здолбунівський р-н

Кунинська ЗОШ І-ІІ ст

Дорослий

Сеньйори

Олександр Галик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

Учитель

Сергій Матеюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

Дорослий

Михайло Маринич

Рокитнівський р-н

Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст №3

Учитель

Володимир Мініч

Рокитнівський р-н

Обсіцька ЗОШ І-ІІ ст

Дорослий

 

 

 

 

 

 

Участь закладів освіти області

в онлайн змаганнях з усного математичного рахунку «Прагліміне 2019»

Район

Кількість учасників

Кількість закладів

освіти

Найактивніші учасники

Здолбунівський р-н

656

10

Здолбунівська гімназія

Здолбунівська ЗОШ І ст. № 7

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

м.Вараш

138

1

Кузнецовська ЗОШ №1

м.Рівне

81

5

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

Демидівський р-н

50

2

Демидівський ліцей

Рівненський р-н

38

7

Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дубровицький р-н

19

4

Зеленська ЗОШ

Дубенський р-н

18

5

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.

Рокитнівський р-н

17

3

Масевицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Зарічненський р-н

12

1

Прикладницька I-III cт.

Березнівський р-н

11

2

Балашівський НВК

Гощанський р-н

3

1

 

Костопільський р-н

2

2

 

Сарненський р-н

1

1

 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка