Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

17.01.2019

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології у 2018-2019 навчальному році

       15-16 січня 2019 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу  № 19 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагались 42 учні  закладів освіти області: 18 десятикласників та 24 учні 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти  Володимирецького району - 4 призових місця;  Рівненського та Дубровицького районів, міст Дубно, Вараш та Рівне – по 2 призових місця.

       По 2 призери підготували Пінчук Наталія Миколаївна,  Підлісна Лілія Данилівна та Бабік Володимир Володимирович.

Переможці олімпіади:

 

 

10-ий клас

 

 

 

Шкіндер Микола Михайлович

Великожолудський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

1 місце

Снітко Галина Григорівна

Бабік Богдан Володимирович

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

1 місце

Бабік Володимир Володимирович

Мороченець Андрій Васильович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Сарницька Галина Олексіївна, Літвінчук Василь Васильович

Шимчук Анастасія Володимирівна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»

2 місце

Підлісна Лілія Данилівна

Смик Дем’ян Васильович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-ліцей" Рокитнівської районної ради

2 місце

Пахнюк Юлія Вікторівна

Бугайчук Анна Юріївна

Городищенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

3 місце

Самкова Оксана Вячеславівна

Марчук Софія Петрівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4

3 місце

Прозапас Тетяна Василівна

Делідон Ірина Григорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

3 місце

Пінчук Наталія Миколаївна

Гнєушева Олександра Олександрівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

11-ий клас

 

 

 

Пінчук Іван Сергійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

1 місце

Пінчук Наталія Миколаївна

Легка Тетяна Володимирівна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум»

1 місце

Максимчук Лариса Миколаївна, Рискова Варвара Георгіївна

Пігут Вікторія Валеріївна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»

2 місце

Підлісна Лілія Данилівна

Рабченюк Тетяна Петрівна

Колоденська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Мичко Інна Анатоліївна

Маслянчук Софія Миколаївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

2 місце

Росінська Галина Петрівна, Куроченко Ірина Іванівна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Бабік Володимир Володимирович

Голотюк Катерина Ігорівна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Голотюк Валентина Володимирівна

Козачок Назарій Володимирович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

3 місце

Пшенко Людмила Василівна

Горяінов Олег Ігорович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Корнійчук Оксана Федорівна

Весельська Вікторія Олександрівна

Квітневська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенської районної ради

3 місце

Романовська Валентина Іванівна

Коваль Наталія Олександрівна

навчально-виховний комплекс "Сіянцівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дитячий садок" Острозької районної ради

3 місце

Данілова Інна Вікторівна

Лящук Любомир Олегович

Горбаківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Гощанської районної ради

3 місце

Іванчук Ольга Василівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн