Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

21.01.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2018-2019 навчальному році

      20 січня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За перемогу змагались 135 учнів закладів освіти області: 22 учні 7 класу, 28 учнів 8-го класу, 29 учнів 9-го класу, 29 десятикласників та 27 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти міста Рівне - 9 призерів Володимирецького району та міста Вараш    по 7 призових місць, Березнівського району та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей ІІ-ІІІ ступенів » - по 6 призових місць,  міста Дубно та Млинівського району - по  4 призових місця.

        По 2 переможці підготували педагоги Ярута Н. У., Шама О. О., Серяпова Г.А., Цимбалюк В. Ф., Пекарська Л. В., Остапчук Л. С., Мотруніч Т. В.,Лесько Т. В., Івасюк Г.Є., Бойчук О. М., Бульботка В. М.

Переможці олімпіади:

 

 

 

7-ий клас

 

 

 

 

Капітанюк Максим Андрійович

Рівненська українська гімназія

1 місце

Форсюк Тетяна Ростиславівна

 

Кітовський Олексій Віталійович

начально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Острозької районної ради

1 місце

Дрозд Олександр Миколайович

 

Герасименко Назар Сергійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Леся Миколаївна

 

Шмигельський Ілля Богданович

Вараська гімназія

2 місце

Чайка Марія Петрівна

 

Нестерук Захар Олександрович

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської районної ради

2 місце

Єфімчук Любов Петрівна

 

Хамедюк Іван Вікторович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Кохан Ольга Петрівна

 

Рогашко Ірина Олександрівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Серяпова Ганна Андріївна

 

Собків Антон Васильович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Гуглик Галина Ігорівна

 

Рибачик Іван Ярославович

Каноницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Бурма Тетяна Костянтинівна

 

Ковальчук Юрій Тарасович

Комунальний заклад "Бабинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Бабинської сільської ради Гощанського району

3 місце

Родчин Лариса Олексіївна

 

Якимчук Вероніка Федорівна

Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

№ 3 Корецької міської ради

3 місце

Кречмаровська Любов Станіславівна

 

8-ий клас

 

 

 

 

Панченко Зоя Дмитрівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

№ 1

1 місце

Соболєва Людмила Володимирівна

 

Шерстюк Максим Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка

1 місце

Євтушок Марина Петрівна

 

Кавун Андрій Романович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

2 місце

Гайдук Галина Валентинівна

 

Друзь Валерія Вадимівна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Ярута Надія Улянівна

 

Бородієнко Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

 

Сабанюк Ілля Володимирович

Комунальний заклад "Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І - ІІІ ступенів"

2 місце

Косинець Світлана Петрівна

 

Тарасюк Олесь Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

 

Лотоцький Євгеній Максимович

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

3 місце

Яцкевич Галина Трохимівна

 

Грисюк Вікторія Володимирівна

Обарівський ліцей Рівненської районної ради

3 місце

Мелянюк Оксана Миколаївна

 

Луковець Олеся Павлівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Водько Лідія Іванівна

 

Голяка Дмитро Вадимович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Гордієвська Надія Володимирівна

 

Булик Кирило Валентинович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 Костопільської районної ради

3 місце

Мигловець Ольга Миколаївна

 

Ласкевич Софія Сергіївна

Комунальний заклад "Підлозцівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Підлозцівської сільської ради Млинівського району

3 місце

Поляк Галина Павлівна

 

Бунько Анна Ярославівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня – гімназія" Рокитнівської районної ради

3 місце

Вишинська Лариса Сергіївна

 

9-ий клас

 

 

 

 

Турбал Богдан Юрійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Яцук Тетяна Аркадіївна

 

Парфенюк Владислав Валерійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Шама Олена Олексіївна

 

Ткач Тарас Володимирович

Березнівська гімназія імені М. Буховича Березнівської районної ради

2 місце

Мотруніч Тетяна Володимирівна

 

Бедик Софія Олександрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Харчук Жанна Миколаївна

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

№ 1

2 місце

Івасюк Галина Євгенівна

 

Тарасюк Олександр Віталійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

 № 1

2 місце

Івасюк Галина Євгенівна

 

Яскульська Христина Валентинівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

№ 1

2 місце

Іванова Наталія Мирославівна

 

Кушнір Влада Василівна

Комунальний заклад "Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю" Березнівської районної ради

3 місце

Онищук Ірина Вікторівна

 

Хлипавка Богдан Олександрович

Смизька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Дячук Валентина Миколаївна

 

Гурова Олена Едуардівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Шама Олена Олексіївна

 

Веремчук  Ігор Ігорович

Опорний заклад "Шпанівський навчально-виховний комплекс "школа-сад" Рівненської районної ради

3 місце

Кирилюк Світлана Вікторівна

 

Гусар Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Серяпова Ганна Андріївна

 

Бідула Валентин Михайлович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 28

3 місце

Шнайдер Лілія Павлівна

 

Добринчук Анастасія Вікторівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

3 місце

Жильчук Наталія Олексіївна

 

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Рокитнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3" Рокитнівської районної ради

3 місце

Пахнюк Галина Григорівна

 

10-ий клас

 

 

 

 

Омельчук Наталія Сергіївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей" Здолбунівської районної ради

1 місце

Красовська Наталія Миколаївна

 

Музика Віктор Володимирович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Остапчук Лілія Степанівна

 

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Опорний заклад "Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Крупецької сільської ради Радивилівського району

2 місце

Приступа Олександр Миколайович

 

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Ярута Надія Улянівна

 

Корольчук Тарас Вікторович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Лесько Тетяна Василівна

 

Варфалюк Вікторія Вадимівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

Беднарська Світлана Володимирівна

 

Стадник Валерія Вікторівна

Тучинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гощанської районної ради

2 місце

Черевко Марія Панасівна

 

Адамчук Ілля Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" імені Олега Ващишина Дубровицької районної ради

3 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

 

Дяденчук Владислав Вадимович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Палій Світлана Миколаївна

 

Будзіло Ростислав Вікторович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Лесько Тетяна Василівна

 

Булботка Надія Вікторівна

Великоцепцевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

3 місце

Ярута Ганна Терентіївна

 

Данилюк Владислав Вікторович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Демидівського району

3 місце

Котовська Світлана Анатоліївна

 

Бондарчук Анастасія Віталіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Павлосюк Інна Володимирівна

 

Дука Анастасія Вікторівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Остапчук Лілія Степанівна

 

11-ий клас

 

 

 

 

Грушевий Єгор Вікторович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

№ 3

1 місце

Бульботка Валентина Миколаївна

 

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

 № 3

2 місце

Бульботка Валентина Миколаївна

 

Філонов Данило В`ячеславович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

2 місце

Мельник Надія Максимівна

 

Сєров Іван Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

№ 1

2 місце

Юсина Надія Іллівна

 

Заварін Валентин Олександрович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Шевченко Валентина Яківна

 

Свистун Максим Васильович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Бойчук Олена Миколаївна, Пекарська Лариса Володимирівна

 

Романюк Олександр Андрійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Бойчук Олена Миколаївна, Пекарська Лариса Володимирівна

 

Слободенюк Марта Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 місце

Левчик Тетяна Андріївна

 

Гаврилюк Ярослав Сергійович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Вітчук Інна Василівна

 

Боняк Софія Юріївна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Хорова Іванна Остапівна

 

Савчук Олександра Михайлівна

Березнівська гімназія імені М. Буховича Березнівської районної ради

3 місце

Мотруніч Тетяна Володимирівна

 

Семенюк Назар Іванович

Новокорецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Корецької районної ради

3 місце

Сухляк Ніна Михайлівна

 

Онишків Тарас Орестович

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

№ 1

3 місце

Курач Інна Миколаївна

 

Міщук Вікторія Андріївна

Рівненський економіко-правовий ліцей

3 місце

Остапчук Ніна Олександрівна

 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика