Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

24.01.2019

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади української мови і літератури у 2018-2019 навчальному році

       22 січня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. За перемогу змагались 106 учнів закладів освіти області: 26 учнів 8-го класу, 26 учнів 9-го класу, 24 десятикласники та 30 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне –  9 призових місць, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» – 5 призових місць,  м. Дубно Зарічненського, Рокитнівського та Здолбунівського районів - по 4 призових місця, по 3 призових місця в учнів  Костопільського та Рівненського районів. Учні Дубенського, Острозького,  районів та м. Вараш не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців По 2 переможці підготували педагоги Ксьндзик Р. К.,  Мартинюк В. І., Кирикович З. Л.,  Венцурик Л. М. та Ваврик М. М.

Переможці олімпіади:

 

 

 

8-ий клас

 

 

 

 

Андрієш Валерія Валеріївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

 

Полюхович Дарина Федорівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

1 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

 

Вінюкова Аліна Олегівна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

2 місце

Примачок Валентина Василівна, Венцурик Людмила Михайлівна

 

Сич Світлана Олександрівна

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

2 місце

Гришина Ірина Зінонівна

 

Примак Анатолій Васильович

Масевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

2 місце

Горіна Іванна Олегівна

 

Лисюк Марія Вікторівна

Опорний заклад "Великомежиріцький ліцей" Корецької районної ради

2 місце

Боровець Тетяна Ананіївна

 

Харковець Софія Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 18

3 місце

Руднік Лариса Петрівна

 

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Сорочук Галина Федорівна

 

Полюхович Олександр Сергійович

Сарненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

3 місце

Канецька Наталія Іванівна

 

Веремчук Анастасія Іванівна

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

3 місце

Ваврик Марія Максимівна

 

Вараницька Мирослава Ігорівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Яцечко Людмила Степанівна

 

Хилюк Тетяна Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Загребельна Валентина Калениківна

 

Гладин Анастасія Андріївна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 7

3 місце

Горбачук Світлана Антонівна

 

9-ий клас

 

 

 

 

Годжал Юлія Іванівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

1 місце

Собчук Катерина Євгеніївна

 

Талащук Катерина Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

1 місце

Венцурик Людмила Михайлівна, Велетнюк Оксана Валентинівна

 

Свиридюк Юлія Менторівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради

2 місце

Солонінко Галина Миколаївна

 

Гребініченко Вікторія Тарасівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

2 місце

Жовтан Мирослава Анатоліївна

 

Гайчук Анастасія Федорівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

2 місце

Товстика Алла Володимирівна

 

Стецюк Олександра Олегівна

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Ковальчук Валентина Олексіївна, Целюх Тетяна Григорівна

 

Криштопець Юлія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 Костопільської районної ради

3 місце

Вертелецька Лідія Василівна

 

Фрідріх Юлія Віталіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

3 місце

Слободенюк Неля Тарасівна

 

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Рокитнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3" Рокитнівської районної ради

3 місце

Любиш Марія Василівна

 

Козак Ольга В’ячеславівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Бортнік Людмила Миколаївна

 

Дубінець Яна Вадимівна

Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради

3 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

 

Снігур Анастасія Анатоліївна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум»

3 місце

Рудюк Лариса Володимирівна

 

Мельник Софія Олегівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

3 місце

Дибач Тетяна Антонівна

 

10-ий клас

 

 

 

 

Полевік Ольга Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Назарук Ніна В’ячеславівна

 

Павелко Ольга Сергіївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Мартинюк Василь Іванович

 

Юськова Анастасія Русланівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Мартинюк Василь Іванович

 

Татарчук Роман Іванович

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

2 місце

Ваврик Марія Максимівна

 

Кондик Соломія Володимирівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради

2 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

 

Ковбасюк Катерина Андріївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

2 місце

Томашевська Оксана Андріївна

 

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Ульянова Ганна Олександрівна, Момотюк Світлана Іванівна

 

Киричук Богдана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

3 місце

Ющак Емілія Ростиславівна

 

Лавренюк Анна Юріївна

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-гімназія"

3 місце

Павлунь Марина Володимирівна

 

Красько Назар Вадимович

Залузький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради

3 місце

Котяш Лариса Опанасівна

 

Командік Анастасія Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Юрашкевич Ірина Михайлівна

 

Бабій Ірина Іванівна

Опорний заклад "Малошпаківський ліцей" Рівненської районної ради

3 місце

Казмірчук Оксана Петрівна

 

11-ий клас

 

 

 

 

Бабась Дар’я Олексіївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Сосюк Наталія Володимирівна

 

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

1 місце

Фомич Катерина Петрівна

 

Огієвич Софія Миколаївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Мартинюк Василь Іванович

 

Вовчук Тетяна Романівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т.Г.Шевченка" Костопільської районної ради

2 місце

Ковальчук Тамара Іванівна

 

Кінчур Вадим Вікторович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-ліцей" Рокитнівської районної ради

2 місце

Доля Ірина Володимирівна

 

Наумович Анастасія Олегівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

2 місце

Полторацька Людмила Анатоліївна

 

Савицька Олена Андріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради

2 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

 

Гринецька Анастасія Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

2 місце

Черуха Ірина Володимирівна

 

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

3 місце

Шух Наталія Миколаївна

 

Самчук Інна Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Самчук Ірина Титівна

 

Кравченко Юлія Владиславівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

3 місце

Ярошик Олена Юхимівна

 

Куковинець Анастасія Сергіївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Дученко Олеся В’ячеславівна

 

Леонтьєва Юлія Андріївна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Харитоненко Наталія Миколаївна

 

Волочнюк Наталія Володимирівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

 

Тарасюк Феодосія Олегівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Руденко Надія Петрівна

 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн