Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

24.01.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2018-2019 навчальному році

       23 січня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 8  пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За перемогу змагались 109 учнів закладів освіти області: 27 учнів 8-го класу, 32 учні 9-го класу, 26 десятикласників та 24 учні 11 класу.

       Найкращі результати показали учні комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»    9 призових місць, м. Рівне та Сарненського району - по 5 призових місць,  закладів освіти Березнівського, Володимирецького,  Здолбунівського та Зарічненського районів – по 4 призових місця;    Дубровицького, району та міста Вараш  – по 3 призових місця. Учні Гощанського, Корецького, Острозького та Радивилівського районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше призерів підготували педагоги Носальчук Галина Іванівна – 5 переможців,  Супрунюк Наталія Станіславівна, Кравчук Олена Василівна,  Запухляк Валентина Артемівна, Омельчак Тетяна Анатоліївна - по 2 переможці

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Шевчук Анастасія Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

1 місце

Киричук Юлія Володимирівна

Копищик Аделіна Андріївна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

1 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Лещук Анастасія Федорівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Мазур Анжела Володимирівна

Голуб Денис Анатолійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Кравчук Олена Василівна

Герус Дмитро Володимирович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Кравчук Олена Василівна

Потапчук Аліна Русланівна

Костопільський навально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т.Г.Шевченка"

2 місце

Чепела Людмила Вікторівна

Буряков Максим Олегович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

3 місце

Архулік Віта Михайлівна

Каніболоцький Максим Олегович

Бронницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненської районної ради

3 місце

Філончук Андрій Якович

Корнійчук Рувим Михайлович

Мутвицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Андросюк Тамара Анатоліївна

Друзь Валерія Вадимівна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Лисковчук Володимир Васильович

Лаврусік Денис Віталійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Савич Ірина Миколаївна

Гоголь Ярослава Володимирівна

Березнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

№ 2 Березнівської районної ради

3 місце

Чернюшок Наталія Василівна

Мисюкевич Альона Андріївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

3 місце

Бірюкова Ірина Миколаївна

Фінюк Ірина Михайлівна

Вовковиївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Демидівської районної ради

3 місце

Романовська Валентина Володимирівна

 

 

9-ий клас

 

 

 

Гелета Вікторія Валеріївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Носальчук Галина Іванівна

Альошин Роман Ігорович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Носальчук Галина Іванівна

Ткаченко Данило Денисович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Носальчук Галина Іванівна

В’юн Катерина Володимирівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Солімчук Олена Іванівна

Друзь Олександр Валерійович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

2 місце

Гуменюк Ольга Валеріївна

Трищук Анна Анатоліївна

Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району

2 місце

Лазарчук Алла Володимирівна

Михайлова Олександра Юріївна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

2 місце

Симончук Сергій Дмитрович

Шевченко Олександр Володимирович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа

I - III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

2 місце

Гончарук Людмила Миколаївна

Марковець Роман Олегович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Губеня Інна Володимирівна

Митрофанов Олександр Дмитрович

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа

І - ІІІ ступенів-гімназія"

3 місце

Конончук Лариса Борисівна

Бурець Катерина Василівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Стасюк Микола Валерійович

Бондар Діана Андріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Грипич Наталія Олександрівна

Кальченя Юлія Сергіївна

Опорний заклад "Деражненський ліцей" Деражненської сільської ради Костопільського району

3 місце

Жданюк Любов Миколаївна

Полюхович Альона Миколаївна

Серницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Полюхович Валентина Василівна

Дякунчак Ілона Віталіївна

Владиславівська філія Млинівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

3 місце

Кучер Ігор Варфоломійович

Діжурко Ілля Юрійович

Туменський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Діжурко Олена Адамівна

10-ий клас

 

 

 

Колода Яна Русланівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

1 місце

Клюйко Жанна Олександрівна

Білоус Микола Анатолійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

Чернишова Олександра Петрівна

Оніщук Ангеліна Вікторівна

Здолбунівська гімназія

2 місце

Буцька Людмила Миколаївна

Кравчук Андрій Геннадійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Омельчак Тетяна Анатоліївна

Захарчук Лілія Анатоліївна

Тинненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району

2 місце

Коток Світлана Іванівна

Калінчук Дарина Миколаївна

Вітковицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради

2 місце

Калінчук Микола Миколайович

Максимюк Роман Валерійович

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

№ 1 Млинівської селищної ради

3 місце

Кучер Леся Миколаївна

Дяденчук Владислав Вадимович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Супрунюк Наталія Станіславівна

Лавренюк Анна Юріївна

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа

І - ІІІ ступенів-гімназія"

3 місце

Малецька Тетяна Володимирівна

Протуренко Вадим Олександрович

Студянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Пахалюк Ольга Михайлівна

Кирилюк Назар Олексійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Омельчак Тетяна Анатоліївна

Кривчук Марія Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Валюшко Тамара Борисівна

Журба Катерина Володимирівна

Городецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

3 місце

Молянко Оксана Федорівна

11-ий клас

 

 

 

Стихун Дмитро Володимирович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Носальчук Галина Іванівна

Шабалін Михайло Дмитрович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

1 місце

Супрунюк Наталія Станіславівна

Дацюк Анастасія Ярославівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Конончук Олександр Анастасійович

Шендера Тетяна Леонідівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Носальчук Галина Іванівна

Опалько Владислав Андрійович

Сарненський районний ліцей "Лідер"

2 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Драка Іван Сергійович

Білокриницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Процюк Надія Іванівна

Зубчик Юрій Анатолійович

Орлівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березнівської районної ради

3 місце

Ясковець Світлана Миколаївна

Столярець Назарій Сергійович

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Дука Сергій Вікторович

Шолудько Віктор Володимирович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Місікова Алла Миколаївна

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

3 місце

Бабік Неля Петрівна

Скаржинець Вікторія Олександрівна

Дубенська загальноосвітня школа I - III ступенів № 3

3 місце

Якимчук Наталія Володимирівна

Грушевий Єгор Вікторович

Вараська загальноосвітня школа  І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Ткач Світлана Анатоліївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ