Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

29.01.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії у 2018-2019 навчальному році

       25 січня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. За перемогу змагались 40 учнів    закладів освіти області: 23 десятикласники та 17 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти міста Рівне та Володимирецького району - по 3 призових місця, комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" та Здолбунівського району - по 2 призових місця. Учні Гощанського,  Демидівського, Зарічненського, Млинівського, Рокитнівського районів та м. Острог не вибороли жодного призового місця. Учні Острозького та Радивилівського районів участі в олімпіаді не взяли.

        Найбільше переможців підготували педагоги Полюхович Олег Васильович - 3, Кисільов Іван Семенович -  2.

Переможці олімпіади:

 

 

10-ий клас

 

 

 

Тригуб Діана Костянтинівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

1 місце

Кисільов Іван Семенович

Омельчук Наталія Сергіївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс  "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей" Здолбунівської районної ради

1 місце

Никитюк Анатолій Романович

Диханов Ярослав Юрійович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Борак Дмитро Юрійович

Привільненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району

2 місце

Ковальчук Інна Миколаївна

Кот Тетяна Юріївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

2 місце

Рудик Наталія Володимирівна

Міщеня Володимир Володимирович

Сарненська гімназія

2 місце

Галушко Олександр Вікторович

Шалак Данило Володимирович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Козловська Світлана Іванівна

Мітнович Тетяна Олександрівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Лєньков Станіслав Сергійович

Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

3 місце

Ковальчук Іван Віталійович

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Марценковський Ілля Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Пастушок Дмитро Ігорович

Лопух Владислав Володимирович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" імені Олега Ващишина Дубровицької районної ради

3 місце

Сидоришина Людмила Йосипівна

11-ий клас

 

 

 

Касюдик Богдан Олегович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Полюхович Олег Васильович

Гук Давид Андрійович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

2 місце

Кисільов Іван Семенович

Слободенюк Марта Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

2 місце

Веденєєв Руслан Володимирович

Свистун Максим Васильович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Джус Тетяна Миколаївна

Драка Іван Сергійович

Білокриницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

3 місце

Остимчук Володимир Васильович

Заварін Валентин Олександрович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Полюхович Олег Васильович

Свобода Максим Федорович

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

3 місце

Замлинна Тетяна Йосипівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка