Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

29.01.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології у 2018-2019 навчальному році

       26 січня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. За перемогу змагались 105 учнів закладів освіти області: 29 учнів 8-го класу, 26 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 24 учні 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне та Володимирецького району –  по 6 призових місць;  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» – 5 призових місць;  Березнівського, Костопільського  та Сарненського районів - по 4 призових місця; Здолбунівського, Млинівського, Острозького районів та м. Вараш - по 3 призових місця. Учні Демидівського, Рокитнівського та Радивилівського районів,  не вибороли жодного призового місця.

        Три переможці підготували Чуль Ольга Сергіївна та Кондратишина Олена Володимирівна; по два переможці підготували педагоги Українчук Емілія Леонтіївна, Редкодубська Світлана Мирославівна,  Попельницька Оксана Василівна, Гладка Марія Іванівна та Базан Тетяна Олександрівна.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Кругліцька Владислава Миколаївна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

1 місце

Кондратишина Олена Володимирівна

Жабчик Галина Ігорівна

Сарненська гімназія

1 місце

Кузьмич Оксана Василівна

Прендецька Олександра Миколаївна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

2 місце

Українчук Емілія Леонтіївна

Каніболоцький Максим Олегович

Бронницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Солопчук Алла Володимирівна

Райковська Марина Ігорівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Попельницька Оксана Василівна

Приленська Карина Богданівна

Володимирецька загальносвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Кондратишина Олена Володимирівна

Беженар Софія Ігорівна

Березнівська гімназія Березнівської районної ради імені Миколи Буховича

2 місце

Малицька Тетяна Степанівна

Біндюк Христина Миколаївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Базан Тетяна Олександрівна

Лаврусік Денис Віталійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Артюх Руслана Борисівна

Костеюк Ганна Віталіївна

Плосківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Острозької районної ради

3 місце

Денисюк Галина Володимирівна

Кузьмак Олександр Олегович

Рівненська українська гімназія

3 місце

Литвин Оксана Анатоліївна

Гуменюк Назар Павлович

Птицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради

3 місце

Вознюк Олена Михайлівна

Тарковський Андрій Тарасович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 місце

Киріша Світлана Гнатівна

Горбачевський Ярослав Петрович

Бродницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Сорочинська Наталія Дмитрівна

9-ий клас

 

 

 

Стрижеус Вікторія Ігорівна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 2 "Школа-Ліцей"

1 місце

Бебко Ірина Миколаївна

Шевченко Олександр Володимирович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1 місце

Стадійчук Оксана Степанівна

Довгалюк-Ковальський Артем Юрійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

2 місце

Українчук Емілія Леонтіївна

Феськов Ярослав Федорович

Ромейківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

2 місце

Грищенко Олександр Анатолійович

Зіненко Михайло Михайлович

Тутовицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Сарненської районної ради

2 місце

Філончук Олена Сергіївна

Люшин Марія Олександрівна

Опорний заклад Прислуцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів-Дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради

2 місце

Боровець Леся Іванівна

Рощук Софія Романівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Заболотна Віталія Володимирівна

Соболєва Анна Миколаївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Чуль Ольга Сергіївна

Мельничук Наталія Олегівна

Смизька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Кирина Валентина Богданівна

Бондар Діана Андріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Здолбунівської районної ради

3 місце

Дмитришина Наталія Володимирівна

Мосницький Сергій Сергійович

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

3 місце

Динисюк Тамара Федосіївна

Демчук Юлія Михайлівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Денисюк Ніна Михайлівна

Романюк Тарас Васильович

Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Корецької міської ради

3 місце

Сагадін Оксана Миколаївна

Хвещук Ілля Сергійович

Могилянівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Острозької районної ради

3 місце

Бондарук Наталія Володимирівна

10-ий клас

 

 

 

Дударик Богдан Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка

1 місце

Кулько Ольга Олексіївна

Хондока Софія Олександрівна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

1 місце

Кондратишина Олена Володимирівна

Мітнович Тетяна Олександрівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Оверчук Олександр Олександрович, Попельницька Оксана Василівна

Мороченець Андрій Васильович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Сарницька Галина Олексіївна

Марчук Софія Петрівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4

2 місце

Прозапас Тетяна Василівна

Кот Тетяна Юріївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

2 місце

Базан Тетяна Олександрівна

Бабій Ірина Іванівна

Опорний заклад "Малошпаківський ліцей" Рівненської районної ради

3 місце

Сусь Надія Богданівна

Кочуровська Анастасія Володимирівна

Рівненська українська гімназія

3 місце

Драненко Тетяна Євгеніївна

Воробей Тетяна Юріївна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Дубровицької районної ради

3 місце

Гладка Марія Іванівна

Пересунько Володимир Володимирович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 місце

Редкодубська Світлана Мирославівна

Кучер Богдан Сергійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Данилюк Алла Петрівна

Татарчук Роман Іванович

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

3 місце

Пляховський Сергій Борисович

Боровець Олександр Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Голотюк Валентина Володимирівна

Соловйов Ігор Володимирович

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Дячук Тетяна Андріївна

11-ий клас

 

 

 

Дейнега Євген Олександрович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Чуль Ольга Сергіївна

Маліванчук Софія Миколаївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Чуль Ольга Сергіївна

Кобець Владислава Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Шевченко Надія Михайлівна

Свобода Максим Федорович

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

2 місце

Коваль Вікторія Святославівна

Валько Анастасія Вадимівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

2 місце

Грицюнь Наталія Михайлівна

Архипов Андрій Володимирович

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Дубровицької районної ради

2 місце

Гладка Марія Іванівна

Козачок Назарій Володимирович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Костопільської районної ради

3 місце

Курганова Ольга Валеріївна

Лящук Любомир Олегович

Горбаківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Гощанської районної ради

3 місце

Іванчук Ольга Василівна

Полюхович Олег Сергійович

Серницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Полюхович Любов Яківна

Корнійчук Анастасія Олегівна

Хорівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Острозької районної ради

3 місце

Антонюк Людмила Миколаївна

Богомолова Анастасія Євгенівна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Мартинович Любов Степанівна

Гілевич Анастасія Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 місце

Редкодубська Світлана Мирославівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка