Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

30.01.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2018-2019 навчальному році

       29 січня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 3 пройшов     ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. За перемогу змагались 73 учні закладів освіти області: 9 клас - 26 учнів, 10 клас - 24 учні, 11 клас - 23 учені.

       Найкращі результати показали учні  комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" та м. Рівне - по 5 призових місць; Сарненського району - 4 призових місця;  Дубровицького, Рівненського районів та м. Вараш - по 3 призових місця. Жодного призового місця не вибороли учні Володимирецького, Демидівського, Зарічненського, Корецького та Острозького районів.

        Найбільше переможців підготували педагоги Бондарець Олександр Іванович та Прокопчук Сергій Юрійович - по 5 переможців,  Запухляк Валентина Артемівна - 4 переможці;   Процюк Надія Іванівна - по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

 

9-ий клас

 

 

 

 

Михайлова Олександра Юріївна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

1 місце

Запухляк Валентина Артемівна

 

Гелета Вікторія Валеріївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Бондарець Олександр Іванович

 

Бортник Анна Олександрівна

Томашгородський навчально-виховний комплекс школа І - ІІІ ступенів-ліцей Рокитнівської районної ради

2 місце

Бежаєва Валентина Георгіївна

 

Набочук Катерина Ігорівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

 

Лисюк Юлія Артемівна

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце

Саханчук Володимир Михайлович

 

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Микулінська Тетяна Данилівна

 

Похозей Марина Святославівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня - гімназія імені Т. Г. Шевченка"

3 місце

Удодік Наталія Антонівна

 

Люшин Марія Олександрівна

Опорний заклад Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Березнівської районної ради

3 місце

Мамчур Олексій Миколайович

 

Ляшик Дарина Юріївна

Княгининська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району

3 місце

Левченко Олександр Мелетійович

 

Гладкий Назарій Леонідович

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Дука Сергій Вікторович

 

Корейчук Олена Олександрівна

Сварицевицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Турук Галина Степанівна

 

Корнійчук Анастасія Русланівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Бондарець Олександр Іванович

 

Шевчук Антон Тарасович

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

3 місце

Кучер Леся Миколаївна

 

10-ий клас

 

 

 

 

Бернацька Марія Сергіївна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Кузьменко Ігор Юрійович

 

Кот Тетяна Юріївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

1 місце

Буцька Людмила Миколаївна

 

Шліхта Оксана Миколаївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Бондарець Олександр Іванович

 

Молчанович Єлисей Васильович

Білокриницька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Процюк Надія Іванівна

 

Прокопчук Владислав Сергійович

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

 

Смик Марія Валеріївна

Масевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

2 місце

Єремейчук Тетяна Анатоліївна

 

Свиридюк Дарина Ігорівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

3 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

 

Тимчаюк Віталій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Загоруйко Софія Володимирівна

 

Систук Анастасія Андріївна

Костопільська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Лохвич Тетяна Михайлівна

 

Савич Карина Василівна

Лютинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Чудік Олена Тимофіївна

 

Савельєва Анна Сергіївна

Вараська гімназія

3 місце

Петрович Наталія Григорівна

 

Ковальчук Софія Анатоліївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради

3 місце

Ярмусь Галина Богданівна

 

11-ий клас

 

 

 

 

Зубчинська Анна Сергіївна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

1 місце

Запухляк Валентина Артемівна

 

Чиж Вікторія Олександрівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

1 місце

Запухляк Валентина Артемівна

 

Опалько Владислав Андрійович

Сарненський районний ліцей "Лідер"

2 місце

Запухляк Валентина Артемівна

 

Марчук Дарина Володимирівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

 

Сидорчук Катерина Василівна

Білокриницька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Процюк Надія Іванівна

 

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Лустюк Юлія Аркадіївна

 

Стихун Дмитро Володимирович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Бондарець Олександр Іванович

 

Дацюк Анастасія Ярославівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

3 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

 

Боняк Софія Юріївна

Дубенська загальноосвітня школа I - III ступенів № 3

3 місце

Якимчук Наталія Володимирівна

 

Булавський Олег Богданович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Бондарець Олександр Іванович

 

Сульжик Вікторія Валеріївна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

3 місце

Походзіло Владислав Олександрович

 

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Кравчук Олена Володимирівна

 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка