Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

СРІБНІ ПРИЗЕРИ КУБКУ УКРАЇНИ  –   ГУРТКІВЦІ ДУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТУРИСТІВ 04.02.2019

СРІБНІ ПРИЗЕРИ КУБКУ УКРАЇНИ – ГУРТКІВЦІ ДУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТУРИСТІВ

СРІБНІ ПРИЗЕРИ КУБКУ УКРАЇНИ  –

ГУРТКІВЦІ ДУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТУРИСТІВ

З 31 січня по 03 лютого 2019 року поблизу міста Житомир відбулися змагання Кубку України зі спортивного туризму – лижний туризм, організовані Міністерством молоді та спорту України та Федерацією спортивного туризму України.

За Кубок України боролись 6 команд з різних регіонів. Рівненську область представляла команда вихованців комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» - учні Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради, у складі Грондуса Андрія, Карпюка Василя, Чернишевського Богдана, Кот Юрія, Хмари Діани, та Ільчук Ірини – студентки Кременецького лісотехнічного коледжу.

Змагання відбувались на трьох складних дистанціях ІV класу  – «Смуга перешкод (командна)»,  «Смуга перешкод (особисто-командна)»  та «Лижний маршрут».

Високий рівень спортивно-технічної підготовки та лижної майстерності наші гуртківці продемонстрували в особистому та командному заліках  на дистанції «Смуга перешкод», яка проходила серед гористої лісової місцевості,  виборовши ІІ місця.

На дистанції «Лижний маршрут» команда здобула бронзу.

За підсумками трьох днів боротьби туристи-спортсмени змогли стати призерами Кубку України зі спортивного туризму – лижний туризм, зайнявши ІІ загальнокомандне місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та кубком Міністерства молоді та спорту України та Федерації спортивного туризму України.

Команда туристів-лижників виступала під керівництвом тренера – директора комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» Дубенської районної ради Кравця Ігоря Васильовича. Участь  команди Рівненської області у даних змаганнях стала можлива завдяки  сприяння та підтримці управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

Отож, побажаємо нашим туристам-лижникам не зупинятися на досягнутому та здобувати нові перемоги!