Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2018-2019 навчальному році 06.02.2019

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2018-2019 навчальному році


 

       05 лютого 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 9 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. За перемогу змагались 104 учні  закладів освіти області: 25 учнів 8-го класу, 30 учнів 9-го класу, 25 десятикласників та 24 учні 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів", вони вибороли  7 призових місць,  м. Вараш Дубровицького та Володимирецького районів - по 6 призових місць;  м. Рівне - 5 призових місць; Здолбунівського, Рівненського та Рокитнівського районів - по 3 призових місця, Учні Демидівського та Корецького, районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Ремезюк Таміла Валеріївна - 6 переможців, Якимчук Ніна Василівна  3 переможці,  Сусь Надія Богданівна, Стібиш Андрій Петрович, Шеретюк Надія Омелянівна,  Штемпель Оксана Анатоліївна,  Тригубець Леся Дмитрівна,   Сидорчук Алла Сергіївна, Мельник Уляна Станіславівна, Ляшко Тетяна Миколаївна, Кривко Наталія Миколаївна, Волочнюк Маргарита Михайлівна, Гоштук Руслана Павлівна - по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Малевич Сергій Олександрович

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Тригубець Леся Дмитрівна

Кроль Дмитро Мирославович

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

1 місце

Кравчук Жанна Володимирівна

Литвак Віталій Андрійович

Здовбицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

2 місце

Шеретюк Надія Омелянівна

Корнійчук Рувим Михайлович

Мутвицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

2 місце

Кричкевич Оксана Василівна

Бондаренко Максим Васильович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Волочнюк Маргарита Михайлівна

Грабовський Денис Леонідович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Максимчук Ірина Сергіївна

Шубер Вікторія Миколаївна

Курганівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Острозької районної ради

3 місце

Лукашова Людмила Леонідівна

Бабан Валентин Васильович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

3 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Примак Анатолій Васильович

Масевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

3 місце

Крупеня Олег Васильович

Шидей Валерія Олександрівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Якимчук Ніна Василівна

Новицька Вікторія Русланівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Муравинець Людмила Мефодіївна

Біндюк Христина Миколаївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Печончик Жанна Олександрівна

Кругліцька Владислава Миколаївна

Володимирецька загальносвітня школа

І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Ляшко Тетяна Миколаївна

9-ий клас

 

 

 

Гусар Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

1 місце

Кішман Микола Володимирович

Крайлюк Олеся Русланівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Якимчук Ніна Василівна

Бусь Олександра Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум"

2 місце

Курносікова Людмила Іванівна, Будєнкова Надія Марківна

Сідорська Вікторія Сергіївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Якимчук Ніна Василівна

Петровець Іван Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Шевчук Ірина Олександрівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

2 місце

Брюховських Ольга Іванівна

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Волочнюк Маргарита Михайлівна

Мороченець Владислав Васильович

Володимирецький районний колегіуму Володимирецької районної ради

3 місце

Кривко Наталія Миколаївна

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Гоштук Руслана Павлівна

Ступницька Софія Миколаївна

Опорний заклад "Малошпаківський ліцей" Рівненської районної ради

3 місце

Сусь Надія Богданівна

Буткевич Дарина Богданівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

3 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Козакова Марина Сергіївна

Маломидська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Козакова Оксана Григорівна

Трищук Анна Анатоліївна

Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей Клесівської селищної ради Сарненського району

3 місце

Яковенко Олена Григорівна

Пасічник Валерія Олександрівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради

3 місце

Гошко Дмитро Іванович

10-ий клас

 

 

 

Заріцька Ольга Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Тригубець Леся Дмитрівна

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Опорний заклад "Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Крупецької сільської ради Радивилівського району

1 місце

Ольшанська Тетяна Анатоліївна

Ничипорук Софія Миколаївна

Рафалівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Оніщук Людмила Якимівна

Климчук Софія Сергіївна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Мітнович Тетяна Олександрівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Штемпель Оксана Анатоліївна

Бондарчук Анастасія Віталіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»

2 місце

Рачинська Інга Миколаївна

Хондока Софія Олександрівна

Володимирецька загальносвітня школа

І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Ляшко Тетяна Миколаївна

Кулакевич Тетяна Анатоліївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-ліцей" Рокитнівської районної ради

3 місце

Лесковець Сергій Миколайович

Делідон Ірина Григорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

3 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Бабій Ірина Іванівна

Опорний заклад "Малошпаківський ліцей" Рівненської районної ради

3 місце

Сусь Надія Богданівна

Бурачинський Роман Вадимович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Штемпель Оксана Анатоліївна

Соловйов Ігор Володимирович

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Сидорчук Алла Сергіївна

Дулько Діана Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Гоштук Руслана Павлівна

11-ий клас

 

 

 

Маліванчук Софія Михайлівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Стібиш Андрій Петрович

Ковальчук Людмила Ігорівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

1 місце

Стібиш Андрій Петрович

Смалець Олена Сергіївна

Здовбицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

2 місце

Шеретюк Надія Омелянівна

Кохан Юлія Вікторівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

2 місце

Ремезюк Таміла Валеріївна

Дрозд Софія Юріївна

Тараканівський ліцей Тараканівської сільської ради Дубенського району

2 місце

Сало Оксана Петрівна

Герасимчук Анастасія Вадимівна

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Данилюк Роман Едуардович

Пешко Сергій Миколайович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Кривко Наталія Миколаївна

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Мельник Уляна Станіславівна

Горяінов Олег Ігорович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Мельник Уляна Станіславівна

Савчук Олександра Михайлівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

3 місце

Тонконоженко Олена Ярославівна

Козачок Назарій Володимирович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

3 місце

Несесюк Людмила Ростиславівна

Онишків Тарас Орестович

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Сидорчук Алла Сергіївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка