Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН


Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2018-2019 навчальному році 06.02.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2018-2019 навчальному році


 

       02-03 лютого 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. За перемогу змагались     83 учні закладів освіти області: 30 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 27 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне - 6 призових місць, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» та Березнівського району – по 5 призових місць,  міста Вараш - 4 призових місця,  Рівненського району – 3 призових місця. Учні Демидівського, Дубровицького, Дубенського, Корецького, Млинівського районів не вибороли жодного призового місця.

       Найбільше переможців (3) підготувала  Боярчук Оксана Артемівна, по 2 переможці підготували педагоги Бойко Наталія Кирилівна, Боймиструк Надія Василівна, Гузінська-Вавіліна Олена Валентинівна, Вербецька Лілія Миколаївна, Ільчук Мапрія Петрівна.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Мініч Катерина Григорівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

1 місце

Богданець Світлана Кирилівна

Соболєва Анна Миколаївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "

1 місце

Ланкіна Вікторія Володимирівна

Мерчант Мішель-Вікторія

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів "Центр надії"

2 місце

Ткачук Анастасія Олександрівна

Козак Ольга В'ячеславівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "

2 місце

Клименко Людмила Григорівна

Буянова Поліна Сергіївна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Гень Жанна Василівна

Гребініченко Вікторія Тарасівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

2 місце

Щербатюк Олена Олександрівна

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Голуб Людмила Захарівна

Галагуз Тетяна Олександрівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районої ради

3 місце

Боймиструк Надія Василівна

Чумак Карина Валеріївна

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради

3 місце

Федас Олена Петрівна

Артюх Тетяна Ігорівна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Ільчук Марія Петрівна

Шевченко Олександр Володимирович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Тимощук Марія Андронівна

Радіо Віта Віталіївна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Федорчук Аліса Олександрівна

Мальчик Юліана Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Вербецька Лілія Миколаївна

Білошапка Аліна Віталіївна

Вараська гімназія

3 місце

Сільман Лариса Анатоліївна

Івашкевич Юлія Юріївна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Кіковська Тетяна Олександрівна

Ліщук Аліна Ігорівна

навчально-виховний комплекс "Кутянківська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів - дитячий садок" Острозької районної ради

3 місце

Ліщук Світлана Феофанівна

10-ий клас

 

 

 

Остапчук Александра Тарасівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

1 місце

Антончук Ілона Євгеніївна

Цибульська Тетяна Ростиславівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "

1 місце

Боярчук Оксана Артемівна

Кульчинська Анна Святославівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Карплюк Зоряна Михайлівна

Онищук Богдана Миколаївна

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

2 місце

Назаренко Вікторія Вікторівна

Караїмчук Анастасія Іванівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Бзіта Тетяна Степанівна

Рябчинська Ірина Юріївна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Ільчук Марія Петрівна

Лавренюк Анна Юріївна

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-гімназія"

3 місце

Гузінська-Вавіліна Олена Валентинівна

Варфалюк Вікторія Вадимівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Матюшок Вікторія Анатоліївна

Калінчук Дарина Юріївна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Делех Олена Михайлівна

Панасюк Богдана Ярославівна

Сарненська гімназія

3 місце

Бойко Наталія Кирилівна

Хоменко Максим Ярославович

Зорянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської районної ради

3 місце

Кратюк Наталія Юріївна

Шевчук Владислав Олександрович

Комунальний заклад "Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою"

3 місце

Сіліванов Сергій Миколайович

Стєшина Софія Ігорівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Вербецька Лілія Миколаївна, Лукашевич Світлана Олександрівна

11-ий клас

 

 

 

Жук Дмитро Андрійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "

1 місце

Боярчук Оксана Артемівна

Муравинець Михайло Сергійович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районої ради

1 місце

Боймиструк Надія Василівна

Басюк Дар'я Сергіївна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів "Центр надії"

2 місце

Іщук Анна Петрівна

Хлищ Анна Віталіївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "

2 місце

Боярчук Оксана Артемівна

Прокопчук Даниїл Володимирович

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-гімназія"

2 місце

Гузінська-Вавіліна Олена Валентинівна

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Мацяк Наталія Вікторівна

Панченко Тетяна Андріївна

Вараська гімназія

3 місце

Степась Світлана Петрівна

Шевчук Денис Іванович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс  "Школа І ступеня-гімназія"

3 місце

Мутова Наталія Володимирівна

Мартинюк Вадим Костянтинович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Буцька Ірина Володимирівна

Ковальов Богдан Олександрович

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Чорноус Неоніла Миколаївна

Шатковська Діана Олегівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Єржикевич Лариса Юріївна

Гавлічук Софія Віталіївна

Сарненська гімназія

3 місце

Бойко Наталія Кирилівна

Прядун Христина Олександрівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Фаєвська Алла Василівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники