Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (дівчата) у 2018-2019 навчальному році 06.02.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (дівчата) у 2018-2019 навчальному році

      31.01-01.02.2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 13 та Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 25 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій). За перемогу змагались 21 учень 9 класу та 19 учнів 11 класу  закладів освіти області.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти Костопільського району - 4 призери, Володимирецького району    3 призери, по 2 призових місця вибороли команди Здолбунівського, Корецького та Рокитнівського районів.

        По два переможці олімпіади підготували педагоги Тіт Олена Петрівна, Стєшина Наталія Ігорівна, Вакуліч Людмила Іванівна та Коробка Людмила Анатоліївна.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Колдун Марія Вікторівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 Костопільської районної ради

1 місце

Шевчук Любов Петрівна

Берташ Анастасія Сергіївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

1 місце

Тіт Олена Петрівна

Приленська Карина Богданівна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Картава Оксана Віталіївна

Рабець Вероніка Дмитрівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

2 місце

Стєшина Наталія Ігорівна

Якимчук Тетяна Анатоліївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

2 місце

Кулаковська Тетяна Миколаївна

Шилан Валентина Юріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Шевчук Віта Петрівна

Можеровська Яна Сергіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Філик Людмила Миколаївна

Брухлєй Віталія Романівна

Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

3 місце

Коробка Людмила Анатоліївна

Яскульська Христина Валентинівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Філіпченко Надія Володимирівна

Лозян Олена Павлівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

3 місце

Тіт Олена Петрівна

Березюк Соломія Віталіївна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Новосад Людмила Костянтинівна

11-ий клас

 

 

 

Кирильчук Дарина Михайлівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

1 місце

Стєшина Наталія Ігорівна

Горчак Анна Олександрівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради

1 місце

Гаврилюк Оксана Володимирівна

Ковальчук Катерина Олександрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Вакуліч Людмила Іванівна

Луковець Ліна Павлівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Вакуліч Людмила Іванівна

Поліщук Марія Іванівна

Корецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

2 місце

Коробка Людмила Анатоліївна

Баланович Анна Миколаївна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької районної ради

3 місце

Гаврилюк Тамара Миколаївна

Хильчук Лілія Олександрівна

Орлівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березнівської районної ради

3 місце

Хильчук Олена Олександрівна

Левчук Іванна Олегівна

Пісківський ліцей імені Героїв-земляків Пісківської сільської ради Костопільського району

3 місце

Овечко Наталія Миколаївна

Мельник Тетяна Миколаївна

Великовербченська загальноосвітня школа I - III ступенів Сарненської районної ради

3 місце

Оласюк Ніна Олександрівна

Романик Вікторія Олександрівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради

3 місце

Тирак Оксана Борисівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн