Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН


Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2018-2019 навчальному році (хлопці)   06.02.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2018-2019 навчальному році (хлопці)


31.01-01.02.2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 11 та  Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 18 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) для юнаків. За перемогу змагались 22 учні 9 класу та 24 учні 11 класу закладів освіти області.

Найкращі результати показали команди Радивилівського району - 3 переможці, Гощанського Дубенського, Рівненського  районів, м. Дубно - по 2 переможці.

По 2 призери підготували педагоги Вознюк Сергій Мефодійович та Захарчук Олександр Петрович.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Луцюк Ілля Володимирович

Микитицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради

1 місце

Готюк Михайло Іванович

Кулаков Богдан Миколайович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1 місце

Ляхович Василь Хомич

Романюк Владислав Вадимович

Тучинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гощанської районної ради

2 місце

Галайчук Михайло Михайлович

Дем'янчук Владислав Вікторович

Великовербченська загальноосвітня школа I - III ступенів Сарненської районної ради

2 місце

Гоч Василь Петрович

Данилюк Влас Юрійович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 

2 місце

Юхимчук Василь Дмитрович

Приймак Дмитро Васильович

Сестрятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Радивилівської районної ради

2 місце

Гуменюк Василь Миколайович

Мусієвич Віталій Олексійович

Рівненська гуманітарна гімназія

3 місце

Опанасюк Роман Олександрович

Бондар Дмитро Михайлович

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 Костопільської районної ради

3 місце

Киріша Олександр Васильович

Якимчук Владислав Сергійович

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради

3 місце

Дерех Андрій Богданович

Мордас Павло Анатолійович

Великожолудський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

3 місце

Якимчук Юрій Сильвестрович

Трофімчук Ілля Володимирович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Захарчук Олександр Петрович

11-ий клас

 

 

 

Демчук Іов Вячеславович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради

1 місце

Вознюк Сергій Мефодійович

Усік Руслан Андрійович

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради

1 місце

Момоток Юрій Володимирович

Романюк Владислав Олександрович

Дубенська загальноосвітня школа  І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Панасюк Василь Васильович

Пархомчук Юрій Сергійович

Підгаєцька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівської районної ради

2 місце

Рудик Анатолій Антонович

Романюк Роман Володимирович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П . Г. Стрижака Радивилівської міської ради

2 місце

Вознюк Сергій Мефодійович

Кобернюк Мирослав Валентинович

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце

Крутій Володимир Анатолійович

Мосійчук Денис Ігорович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Захарчук Олександр Петрович

Дученко Андрій Олександрович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Базан Юрій Олегович

Голоденко Сергій Вікторович

Соснівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенської районної ради

3 місце

Панчук Олег Андрійович

Матвійчук Павло Юрійович

навчально-виховний комплекс "Сіянцівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дитячий садок" Острозької районної ради

3 місце

Ковальчук Іван Костянтинович

Михалець Михайло Васильович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Булачок Віктор Павлович

Онишків Тарас Орестович

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Погонець Ігор Петрович


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика