Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН


Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури у 2018-2019 навчальному році 11.02.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури у 2018-2019 навчальному році

       06 лютого 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 5  пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури. За перемогу змагались 19 учнів  закладів освіти області: 7  учнів 9-го класу, 5 десятикласників та 7 учнів 11 класу.

       В олімпіаді взяли участь учні  Демидівського, Дубровицького, Костопільського, Радивилівського районів та м. Вараш.  Найкращі результати показали учні  закладів освіти Костопільського та Дубровицького районів –  по 4 призових місця.

       Два переможці підготувала  Дениско Наталія Миколаївна.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Дергільова Ольга Олександрівна

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" імені

О. Ващишина Дубровицької районної ради

1 місце

Подольська Віра Михайлівна

Мамчур Софія Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 Костопільської районної ради

1 місце

Войтович Тетяна Петрівна, Пінчук Галина Василівна

Похозей Карина Святославівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка" Костопільської районної ради

2 місце

Дениско Наталія Миколаївна

Молчанович Анастасія Анатоліївна

Колківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Корінь Наталія Анатоліївна

10-ий клас

 

 

 

Несіпбаєва Даміра Болатівна

Вараська гімназія

1 місце

Ковалець Юрій Борисович

Зданевич Іванна Іванівна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

2 місце

Дунчич Ніна Іванівна

Біла Аліна Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Середа Марія Миколаївна

11-ий клас

 

 

 

Чернадчук Анна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка" Костопільської районної ради

1 місце

Дениско Наталія Миколаївна

Савицька Олена Андріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

Ксьондзик Микола Віталійович

Нікодімова Алла Анатоліївна

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" імені

О. Ващишина Дубровицької районної ради

3 місце

Такун Людмила Іванівна

Походенко Анна Ігорівна

Вараська гімназія

3 місце

Кушнір Галина Михайлівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика