Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН


Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2018-2019 навчальному році 11.02.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2018-2019 навчальному році

       08 лютого 2019 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 "Школа-Ліцей" пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. За перемогу змагались 107 учнів  закладів освіти області: 27 учнів 8-го класу, 28 учнів 9-го класу, 24 десятикласники та 28 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти Володимирецького району, міст Вараш та Рівне – по 7 призових місць,  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» та міста Дубно – по 4 призових місця, Березнівського та Костопільського районів - по 3 призери. Учні  Демидівського, Дубровицького, Корецького  та Острозького  районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільшу кількість переможців (3) підготували Полюхович Олег Васильович, та Сидорчик Катерина Михайлівна. По 2 переможці олімпіади підготували такі педагоги області: Цимбалюк Володимир Федорович, Федосюк Людмила Володимирівна,  Петренчук Ірина Арсентіївна та Дуляницька Людмила Костянтинівна.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Малевич Сергій Олександрович

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Ключник Віктор Васильович

Свирида Андрій Юрійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

1 місце

Жильчук Ольга Іванівна

Давидчук Роман Олександрович

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Андрійчук Ірина Валеріївна

Бородієнко Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Тарасюк Олесь васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Козярчук Євгеній Олегович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 28

2 місце

Ткачук Надія Миколаївна

Наконечний Дмитро Альбінович

Сарненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

2 місце

Грушовець Іван Петрович

Панченко Зоя Дмитрівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Федосюк Людмила Володимирівна

Рожчук Олександр Олександрович

Комунальний заклад "Бабинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Бабинської сільської ради Гощанського району

3 місце

Чабан Олена Йосипівна

Морозюк Марина Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3

І - ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Кручок Валентина Валентинівна

Друзь Валерія Вадимівна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Мялик Наталія Олександрівна

9-ий клас

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Бусь Олександра Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс  "Колегіум"

1 місце

Шевчук Віталій Павлович, Демчук Віктор Борисович

Качинський Павло Олександрович

Берестівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

2 місце

Осмолович Тетяна Олександрівна

Гусар Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

2 місце

Горин Василь Степанович

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Бондар Вікторія Вікторівна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

2 місце

Рудик Наталія Володимирівна

Корнієвський Андрій Сергійович

Костопільська загальноосвітня школа № 3

І - ІІІ ступенів Костопільської районної ради

2 місце

Басюк Віктор Олександрович

Найдич Артем Миколайович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Гусейнов Олександр Леонідович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Чередько Данило Дмитрович

Серницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Чередько Дмитро Адамович

Веремчук Ігор Ігорович

Опорний заклад "Шпанівський навчально-виховний комплекс "школа-сад" Рівненської районної ради

3 місце

Котенко Тетяна Віталіївна

Нересниця Олег Юрійович

Моквинський навчально-виховний комплекс "Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

3 місце

Баранчук Тетяна Михайлівна

Пахнюк Ілля Олександрович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня – гімназія"

3 місце

Скачко Ірина Володимирівна

Плісецька Еліна Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Заверуха Ірина Борисівна

10-ий клас

 

 

 

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Опорний заклад "Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Крупецької сільської ради Радивилівського району

1 місце

Тимочко Богдан Юхимович

Бабійчук Мирослава Олександрівна

Вербська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенської районної ради

1 місце

Степанюк Володимир Іванович

Колодинська Анастасія Олександрівна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

2 місце

Заброцька Світлана Віталіївна

Волочнюк Максим Іванович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Дуляницька Людмила Костянтинівна

Наконечний Ілля Андрійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Гнітецький Костянтин Юліанович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Костопільської районної ради

2 місце

Козачок Людмила Василівна

Корольчук Тарас Вікторович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Диханов Ярослав Юрійович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Дуляницька Людмила Костянтинівна

Шалак Данило Володимирович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Козловська Світлана Іванівна

Щур Софія Олегівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Федосюк Людмила Володимирівна

Стадник Валерія Вікторівна

Гощанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гощанської районної ради

3 місце

Ничипорук Тетяна Вікторівна

Тимощук Роман Олександрович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Янок Петро Григорович

11-ий клас

 

 

 

Прошин Назарій Анатолійович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Степанюк Ольга Іванівна

Троцковець Давид Олександрович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

1 місце

Кротюк Ігор Борисович

Касюдик Богдан Олегович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Бондарчук Богдан Олександрович

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Туревич Оксана Олександрівна

Лавор Максим Андрійович

Сарненська гімназія

2 місце

Галушко Олександр Вікторович

Заварін Валентин Олександрович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Свистун Максим Васильович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Джус Тетяна Миколаївна

Михалусь Іван Юрійович

Теслугівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівської районної ради

2 місце

Гогусь Віктор Богданович

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Турчинська Галина Максимівна

Васін Максим Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Дрозд Софія Юріївна

Тараканівський ліцей Тараканівської сільської ради Дубенського району

3 місце

Савчук Олег Дем’янович

Омельчук Назарій Миколайович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Войтович Леонтій Миколайович

Житковський Андрій Романович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 24

3 місце

Поліщук Григорій Якимович

Саворона Назарій Вікторович

Вараська гімназія

3 місце

Фетісенко Лідія Олександрівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика