Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії у 2018-2019 навчальному році 13.02.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії у 2018-2019 навчальному році

       12 лютого 2019 року на базі Рівненського НВК № 26 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За перемогу змагались 105 учнів закладів освіти області: 25 учнів 8-го класу, 27 учнів 9-го класу, 25 десятикласників та 28 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне та  Володимирецького району –  по 6 призових місць,  Сарненського, Здолбунівського та Млинівського районів - по 5 призових місць, Березнівського району, м. Вараш – по 4 призових місця, Костопільського Радивилівського, Рокитнівського районів та  м. Дубно - по 3 призових місця. Учні Гощанського, Демидівського, Дубенського, Острозького районів та м. Острог не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців (по 3) підготували педагоги  Гнатюк Вікторія  Володимирівна та Трохимчук Наталія Андріївна, по 2 переможці підготували Талах Світлана Григорівна, Тітечко Світлана Євстафіївна, Клімович Віра Миколаївна, Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна, Юсковець Тамара Василівна, Парфенюк Ольга Володимирівна, Бедик Лариса Сергіївна, Клигіна Валентина Іванівна.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Лотоцький Євгеній Максимович

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

1 місце

Парфенюк Ольга Володимирівна

Нестерчук Марія Леонідівна

Вараська загальнооосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

1 місце

Талах Світлана Григорівна

Мельник Владислава Павлівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Примак Анатолій Васильович

Масевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

2 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

Наконечний Дмитро Альбінович

Сарненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

2 місце

Шапірко Наталія Степанівна

Ратич Анна Павлівна

Сарненська гімназія

2 місце

Тітечко Світлана Євстафіївна

Литвак Віталій Андрійович

Здовбицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

3 місце

Салюк Лариса Олександрівна

Приленська Карина Богданівна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Бедик Лариса Сергіївна

Федорчук Богдана Юріївна

Морозівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Корецької районної ради

3 місце

Гнап Оксана Михайлівна

Бороденко Роман Андрійович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3 місце

Шароватова Тетяна Миколаївна

Клімук Вікторія Олександрівна

Вараська загальнооосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Талах Світлана Григорівна

Семенчук Любомир Валентинович

Березнівський навчально-виховний комплекс  "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"  Березнівської районної ради

3 місце

Юсковець Тамара Василівна

Полюхович Ярина Сергіївна

Серницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Клімович Віра Миколаївна

9-ий клас

 

 

 

Крока Назарій Миколайович

Жалинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Костопільської районної ради

1 місце

Крока Микола Миколайович

Кірик Катерина Русланівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 11

1 місце

Липчук Людмила Михайлівна

Шевченко Олександр Володимирович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

2 місце

Клигіна Валентина Іванівна

Стельмах Дмитро Юрійович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

2 місце

Покотило Людмила Федорівна

Лановейчик Софія Андріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Полюхович Альона Миколаївна

Серницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

2 місце

Клімович Віра Миколаївна

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Воробей Володимир Іванович

Мельник Антон Анатолійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

Гладун Роман Олександрович

Срібненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

3 місце

Перетятко Світлана Анатоліївна

Міщеня Володимир Володимирович

Сарненська гімназія

3 місце

Шепель Тамара Степанівна

Зварич Дмитро Богданович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

3 місце

Дяченко Галина Миколаївна

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Демидюк Лариса Анатоліївна

Нересниця Олег Юрійович

Моквинський навчально-виховний комплекс "Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

3 місце

Пилипака Тетяна Володимирівна

Демчук Роман Сергійович

Корецький навчально-виховний комплекс  "Школа І-ІІ ступенів - Ліцей" Корецької районної ради

3 місце

Опанасюк Марія Олександрівна

Городний Петро Олександрович

Ромейківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

3 місце

Биков Михайло Романович

10-ий клас

 

 

 

Гальчин Дарина Миколаївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

1 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Марценковський Ілля Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

1 місце

Юсковець Тамара Василівна

Головчук Сергій Петрович

Довгалівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

2 місце

Йовзик Катерина Ананіївна

Рибачик Анастасія Ярославівна

Каноницька загальносвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Рибачик Марина Павлівна

Оліферчук Богдана Олегівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Фідря Надія Михайлівна

Янелло Лариса Станіславівна

Сарненська гімназія

2 місце

Тітечко Світлана Євстафіївна

Бережний Олександр Едуардович

Ярославицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Млинівської районної ради

3 місце

Косарук Неля Дмитрівна

Українець Олександра Олександрівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

3 місце

Челяда Олександра Теодозіївна

Шевчук Анна Володимирівна

Березнівська загальноосвітня І - ІІІ ступенів школа № 2 Березнівської районної ради

3 місце

Прилуцька Ірина В'ячеславівна

Татусь Анастасія Сергіївна

Вараська гімназія

3 місце

Літвінчук Тетяна Олексіївна

Орленко Соломія Іванівна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Абрамович Ніна Миколаївна

Лящук Ірина Вікторівна

Масевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

3 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

Гнєушева Олександра Олександрівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

11-ий клас

 

 

 

Лящук Ольга Вікторівна

Масевицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

1 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

Гаврилюк Ярослав Сергійович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1 місце

Клигіна Валентина Іванівна

Грушевий Єгор Вікторович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

2 місце

Чилій Валентина Григорівна

Касюдик Олександр Степанович

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Бедик Лариса Сергіївна

Поліщук Дарія Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Сокол Тетяна Костянтинівна

Драка Іван Сергійович

Білокриницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Яремчук Тетяна Ростиславівна

Стахнюк Роман Петрович

Сарненський районний ліцей  "Лідер"

2 місце

Климчук Віктор Петрович

Паламарчук Андрій Сергійович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Отрода Василь Зіновійович

Жила Яна Олегівна

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

3 місце

Парфенюк Ольга Володимирівна

Слободенюк Марта Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 місце

Кузьмійчук Валерій Володимирович

Лозійчук Наталія Петрівна

Смордвівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Бокіймівської сільської ради Млинівського району

3 місце

Козлюк Світлана Ананіївна

Ващук Олексій Володимирович

Теслугівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівської районної ради

3 місце

Сова Дарія Антонівна

Назарук Віллі Михайлович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Чиж Роман Григорович

Костюкевич Карина Русланівна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

3 місце

Качараба Ольга Павлівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники