Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови у 2018-2019 навчальному році 15.02.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови у 2018-2019 навчальному році

       14 лютого 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови. За перемогу змагались 21 учень закладів освіти Березнівського, Демидівського,  Костопільського, Млинівського, Рокитнівського, Гощанського районів та міста Рівне: 11 учнів 9-го класу, 6 десятикласників та 4 учні 11 класу.

      Три переможці олімпіади підготувала Лукомська Валентина Вікторівна, по два переможці підготували Жук Лілія Романівна та Гасяк Світлана Анатоліївна.

 

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Вараницька Мирослава Ігорівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

1 місце

Пащук Олександра Володимирівна

Власюк Олександра Олегівна

Рівненська українська гімназія

2 місце

Жук Лілія Романівна

Кривицька Карина Ігорівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

2 місце

Овчар Олена Олександрівна

Новик Ольга Ярославівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

3 місце

Ужинська Тетяна Павлівна

Товарницька Галина Романівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Лукомська Валентина Вікторівна

Тук Анастасія Романівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Гасяк Світлана Анатоліївна

10-ий клас

 

 

 

Кірноз Костянтин Андрійович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради

1 місце

Лукомська Валентина Вікторівна

Островська Мар’яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради

2 місце

Лукомська Валентина Вікторівна

Стібиш Софія Андріївна

Рівненська гімназія "Гармонія"

2 місце

Кривошеєва Тетяна Володимирівна

Стасюк Ілля Олександрович

Рівненська українська гімназія

3 місце

Жук Лілія Романівна

Швець Юлія Дмитрівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Стасюк Оксана Петрівна

Демченко Вадим Олександрович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Гасяк Світлана Анатоліївна

11-ий клас

 

 

 

Безчинська Маргарита Володимирівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 13

1 місце

Селінова Євгенія Миколаївна

Якимець Дмитро Володимирович

Рівненська гімназія "Гармонія"

2 місце

Полуян Оксана Миколаївна

Кучер Соломія Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Варійчук Оксана Михайлівна

Регеза Владислав Юрійович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Стригун Жанна Валентинівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика