Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки у 2018-2019 навчальному році 22.02.2019

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки у 2018-2019 навчальному році

       19 лютого 2019 року на базі Рівненського економіко-правового ліцею пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. За перемогу змагались 39 учнів закладів освіти області: 7 девятикласників, 7  десятикласників та 25 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне –  5 призових місць, м. Вараш та Сарненського району - по 3 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги  Шепель Тамара Степанівна  -  3 переможці; Харів Богдан Ярославович, Талах Світлана Григорівна та Парфенюк Наталія В’ячеславівна  – по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Зварич Дмитро Богданович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Харів Богдан Ярославович

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Суворова Галина Миколаївна

Супрунюк Вікторія Сергіївна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Козодой Оксана Петрівна

10-ий клас

 

 

 

Хаврук Анастасія Олександрівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

1 місце

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Боришкевич Валерія Сергіївна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Станков Артем Віталійович

Сарненська гімназія

3 місце

Шепель Тамара Степанівна

Адамчук Ілля Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс  "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Дворак Юлія Миколаївна

11-ий клас

 

 

 

Загура Ілля Анатолійович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Харів Богдан Ярославович

Пашнюк Олександр Ярославович

Сарненська гімназія

1 місце

Шепель Тамара Степанівна

Мошкун Галина Ігорівна

Дубенський навчально-виховний комплекс  "школа-гімназія"

2 місце

Шароватова Тетяна Миколаївна

Осіпов Тарас Тарасович

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Матчук Оксана Василівна

Мариконь Федір Ігорович

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Марчук Олена Володимирівна

Ткачук Віталій Володимирович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради

3 місце

Самолюк Оксана Іванівна

Гришкевич Максим Миколайович

Сарненська гімназія

3 місце

Шепель Тамара Степанівна

Горяінов Олег Ігорович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Талах Світлана Григорівна

Свідрик Софія Миколаївна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Талах Світлана Григорівна

Шендера Тетяна Леонідівна

Комунальний заклад  "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Вашай Юлія Володимирівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика