Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

ТУРИСТИ-ЛИЖНИКИ  ДУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТУРИСТІВ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 26.02.2019

ТУРИСТИ-ЛИЖНИКИ ДУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТУРИСТІВ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

З 20 по 24 лютого 2019 року в селі Яблуниця Івано-Франківської області відбулися змагання Чемпіонату України зі спортивного туризму – лижний туризм (дорослі, юніори, юнаки), організовані Міністерством молоді та спорту України та Федерацією спортивного туризму України.

За звання Чемпіона боролися 8 команд. Рівненську область представляли  вихованці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів», учні Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кот Юрій (капітан команди), Грондус Андрій, Карпюк Василь, Чернишевський Богдан, Карпюк Юлія та Ільчук Ірина, студентка Кременецького лісотехнічного коледжу.

Програмою Чемпіонату було передбачено проведення змагань на трьох дистанціях V класу: «Смуга перешкод (командна)», «Лижний маршрут» та «Смуга перешкод (естафета)».

У загальнокомандному заліку за сумою результатів на трьох дистанціях наші туристи-лижники стали бронзовими призерами  Чемпіонату України з лижного туризму.

На даних змаганнях учасники команди Кот Юрійя, Грондус Андрій, Чернишевський Богдан та Ільчук Ірина показали високий рівень спортивно-технічної, фізичної та морально-вольової підготовки і виконали вимоги для встановлення спортивного розряду «Кандидат у майстри спорту України».

Переможці та призери змагань нагороджені медалями Міністерства молоді та спорту України та дипломами Федерації спортивного туризму України.

Готував команду туристів-лижників Рівненської області директор Дубенської районної станції юних туристів Дубенської районної ради Кравець Ігор Васильович. Участь  команди у даних змаганнях стала можлива завдяки  сприяння та фінансовій підтримці управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.