Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2018-2019 навчальному році 27.02.2019

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2018-2019 навчальному році

        23-24 лютого 2019 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат     ІІ-ІІІ ступенів" пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За перемогу змагались 81 учень закладів освіти області: 32 учні 9 класу, 25 десятикласників та    26 учнів 11 класу. 

       Найкращі результати показали учні закладів освіти міста Вараш 6 призових місць; м. Рівне та Костопільського району – по 4 призових місця, Володимирецького, Гощанського, Дубровицького, Здолбунівського районів, міст Дубно та Острог -  по 3 призові місця. Жодного призового місця не вибороли учні Зарічненського, Корецького, Острозького, Рівненського  та Сарненського районів.

        Найбільше переможців підготували педагоги:   Мамчич Мирослава Сергіївна, Антонів Тетяна Віталіївна, Побережник Ольга Ігорівна,  Грушевська Тетяна Володимирівна – по 3 переможці; Паламарчук Юрій Степанович та Яремов Володимир Адамович - по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Мосницький Сергій Сергійович

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

1 місце

Яремов Володимир Адамович

Яскульська Христина Валентинівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Побережник Ольга Ігорівна

Шевчук Владислав Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс  "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

1 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Пацко Максим Дмитрович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

2 місце

Прончук Марія Василівна

Леньо Орест Валерійович

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Петровець Іван Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа"

2 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Новак Богдан Петрович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 Костопільської районної ради

2 місце

Лилак Ольга Вікторівна

Гурнік Вадим Миколайович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

Добридник Олександр Миколайович

Кравченко Ольга Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради

3 місце

Куць Тетяна Іванівна

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Карчевський Олександр Миколайович

Чубинський Вадим Віталійович

Іваницька філія Головинського ліцею Костопільської районної ради

3 місце

Савчук Вікторія Сергіївна

Позднякова Олександра Михайлівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Грушевська Тетяна Володимирівна

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецького району

3 місце

Бортник Роман Анатолійович

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Грушевська Тетяна Володимирівна

Наконечний Микола Павлович

Білогородський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубенської районної ради

3 місце

Перець Світлана Анатоліївна

Шевчук Антон Тарасович

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

3 місце

Кравець Світлана Миколаївна

10-ий клас

 

 

 

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Грушевська Тетяна Володимирівна

Квасова Любов Русланівна

Дубенська гімназія № 2

1 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Ніколайчук Роман Вікторович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

2 місце

Омеляненко Валентина Олексіївна

Вірний Олександр Віталійович

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

2 місце

Яковець Сергій Миколайович

Бернацька Марія Сергіївна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Побережник Ольга Ігорівна

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Каюн Сергій Борисович

Смірнов Андрій Дмитрович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Трофімчук Людмила Олексіївна

Панько Максим Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" імені Олега Ващишина Дубровицької районної ради

3 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

Кибукевич Анна Василівна

Блажівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

3 місце

Кибукевич Василь Олексійович

Свиридюк Дмитро Вікторович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І - ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Лобова Раїса Леонідівна

Михалко Костянтин Юрійович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Михалко Юрій Іванович

Галагуз Сергій Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Лазарець Олександр Юрійович

11-ий клас

 

 

 

Солончук Тимофій Романович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

Чернова Ольга Ігорівна

Гордіюк Віталій Юрійович

Дубенська гімназія № 2

1 місце

Антонів Тетяна Віталіївна

Ткачук Віталій Володимирович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради

2 місце

Тонковид Оксана Петрівна

Сєров Іван Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Васін Максим Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Радченко Андрій Сергійович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

2 місце

Полуян Леонід Леонідович

Босик Андрій Сергійович

Новаківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

3 місце

Босик Сергій Григорович

Пришко Сергій Андрійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс  "Ліцей-школа"

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Леонтьєва Юлія Андріївна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Побережник Ольга Ігорівна

Артемчук Володимир Романович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Ковальчук Дарина Анатоліївна

Комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Бугринської сільської ради Гощанського району

3 місце

Яремов Володимир Адамович

Дулік Іван Вікторович

Малостидинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Павловська Оксана Миколаївна

Прокопчук Микола Миколайович

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - ліцей" № 19

3 місце

Крутій Іван Миколайович


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ