Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Підсумки всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році. 01.04.2019

Підсумки всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році.

ПІБ переможця

Місце (клас)

Назва закладу освіти

ПІБ вчителя

Екологія

1

Легка Тетяна Володимирівна

ІІ (11)

Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради

Максимчук Лариса Миколаївна, Рискова Варвара

2

Пінчук Іван Сергійович

ІІІ (11)

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради

Пінчук Наталія Миколаївна, Колесник Тетяна Миколаївна, Клименко Микола Олександрович

Біологія

3

Хондока Софія Олександрівна

ІІІ (10)

Володимирецька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

Кондратишина Олена Володимирівна

Українська мова і література

4

Бабік Софія Петрівна

І (11)

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

Шух Наталія Миколаївна

5

Андрієш Валерія Валеріївна

ІІ (8)

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Здолбунівської районної ради

Поліщук Наталія Василівна

6

Бабась Дар’я Олексіївна

ІІ (11)

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Сосюк Наталія Володимирівна

7

Повх Анна Сергіївна

ІІІ (10)

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

Ульянова Ганна Олександрівна, Момотюк Світлана Іванівна

8

Огієвич Софія Миколаївна

ІІІ (11)

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Мартинюк Василь Іванович

Англійська мова

9

Соболєва Анна Миколаївна

ІІ (9)

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Ланкіна Вікторія Володимирівна

10

Цибульська Тетяна Ростиславівна

ІІІ (10)

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Боярчук Оксана Артемівна

11

Жук Дмитро Андрійович

ІІІ (11)

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Боярчук Оксана Артемівна

Німецька мова

12

Гудим Владислав Михайлович

ІІ (10)

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

Ваколюк Людмила Юріївна

13 

Прищепа Анастасія Романівна

ІІ (10)

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

Устименко Лариса Степанівна

14

Бусь Олександра Юріївна

ІІІ (9)

Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради

Тарасенкова Юлія Миколаївна, Мельничук Світлана Василівна

15

Завальнюк Анастасія Андріївна

ІІІ (11)

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

Нікіфорчук Людмила Борисівна

Французька мова

16

Вараницька Мирослава Ігорівна

ІІ (8 (9))

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

Пащук Олександра Володимирівна

17

Власюк Олександра Олегівна

ІІІ (8 (9))

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

Жук Лілія Романівна

Іспанська мова

18

Кульчинська Анна Святославівна

ІІІ (10)

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

Самопідготовка

19

Баннікова Юлія Олександрівна

ІІІ (11)

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

Самопідготовка

Польська мова і література

20

Боришкевич Дмитро Вадимович

І (11)

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

Мальчевська Тетяна Петрівна

21

Власюк Юлія Андріївна

ІІІ (10)

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

Грабовська Ольга Василівна

Інформаційні технології

22

Солончук Тимофій Романович

ІІ (11)

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

Чернова Ольга Ігорівна

Історія

23

Шевчук Анастасія Андріївна

ІІ (8)

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

Киричук Юлія Володимирівна

24

Альошин Роман Ігорович

ІІ (9)

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

Носальчук Галина Іванівна

Російська мова і література

25

Дергільова Ольга Олександрівна

ІІ (9)

Селецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» імені О. Ващишина Дубровицької районної ради

Подольська Віра Михайлівна

26

Несіпбаєва Даміра Болатівна

ІІІ (10)

Вараська гімназія Вараської міської ради

Ковалець Юрій Борисович

Фізика

27

Давидчук Роман Олександрович

ІІІ (8)

Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дубенської міської ради

Андрійчук Ірина Валеріївна

Географія

28

Гаврилюк Ярослав Сергійович

І (11)

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

Клигіна Валентина Іванівна

29

Грушевий Єгор Вікторович

І (11)

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

Чилій Валентина Григорівна

30

Марцинковський Ілля Володимирович

ІІ (10)

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Березнівської районної ради

Юсковець Тамара Василівна

31

Шевченко Олександр Володимирович

ІІІ (9)

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

Клигіна Валентина Іванівна

Астрономія

32

Тригуб Діана Костянтинівна

ІІІ (10)

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

Кисільов Іван Семенович

Трудове навчання (технології)

33

Демчук Іов Вячеславович

ІІІ (11)

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2-ліцей» імені П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради

Вознюк Сергій Мефодійович

Хімія

34

Малевич Сергій Олександрович

ІІІ (8)

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

Тригубець Леся Дмитрівна, Хмеляр Інеса Макарівна

Інформатика

35

Босик Андрій Сергійович

ІІІ (11)

Новаківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

Босик Сергій Григорович


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка