Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Переможці обласного етапу  Всеукраїнського учнівського турніру юних географів у 2019 році 03.10.2019

Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних географів у 2019 році

01-02 жовтня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи      І – ІІІ ступенів № 13 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних географів.

         В інтелектуальних поєдинках виборювали першість 14  команд: Березнівського (2 команди), Здолбунівського, Дубровицького, Костопільського (2 команди), Рокитнівського, Сарненського районів,  Радивилівської ОТГ,  міст Рівне (2 команди) та Вараш, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат» (2 команди).ЖУРІ.jpg

         





У ході цікавих наукових боїв визначилися переможці:

ІІІ місце

ІІІ місце Здолбунівський.jpgКоманда Здолбунівського району у складі:

  Лановейчик Софія,  учениця  10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6;

 Гаврон Олена, учениця  11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6;

 Гальчин Дарина, учениця  11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6;

 Мельник Владислава, учениця  9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6;

          Погоріла Ірина, учениця  11 класу Здовбицької загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів.

Команду підготували: Гнатюк Вікторія Володимирівна, Юркова Тетяна Геннадіївна, Салюк Лариса Олександрівна.    


ІІІ місце Дубровицький.jpgКоманда Дубровицького району у складі:

Васькевич Марія, учениця  10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Мунько Світлана, учениця  10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Полюхович Каріна, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Савченко Поліна, учениця  10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Соцкова Вероніка, учениця  11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Команду підготувала Батан Олена Георгіївна.



ІІІ місце Костопільський НВК.jpgКоманда   Костопільського   НВК  «ЗОШ  І  ступеня-гімназія

 ім. Т. Г. Шевченка»  у складі:

 

Чумаченко Олександра, учениця  11 класу Костопільського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І ступеня-гімназія  імені Т. Г. Шевченка»;

Островська Мар’яна, учениця  11 Костопільського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І ступеня-гімназія  імені Т. Г. Шевченка»;

Похозей Марина, учениця  10 класу Костопільського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І ступеня-гімназія  імені Т. Г. Шевченка»;

Похозей Карина, учениця  10 класу Костопільського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І ступеня-гімназія  імені Т. Г. Шевченка»;

Омелянчук  Михайло, учень 10 класу Костопільського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І ступеня-гімназія  імені Т. Г. Шевченка»

Команду підготував Лисюк Володимир Савович.    

  

ІІІ місце м. Вараш.jpgКоманда  міста  Вараш у складі:

Голопапа Андрій, учень 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;

Кривчук Марія, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;

Шевчик Михайло, учень 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;

Верешко Анна, учениця 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;

Кучерук Анастасія, учениця 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

Команду підготувала Рутберг Лілія Анатоліївна.


 

ІІ місце

ІІ місце Березнывський № 1.jpgКоманда Березнівського району у складі:

Шевчук Анна, учениця 11 класу Березнівської загальноосвітньої І – ІІІ ступенів школа № 2;

Натяжко Микола, учень 11 класу Городищенської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Сохар Владислава, учениця 11 класу Зірненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Мельник Марія, учениця 10 класу Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

Марценковський Ілля,  учень 11 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».

Команду підготували: Прилуцька Ірина Вячеславівна, Гудько Світлана Опанасівна, Романович Наталія Миколаївна, Свиридюк Віктор Миколайович, Юсковець Тамара Василівна.


ІІ місце Сарненський р-н.jpgКоманда Сарненського району у складі:

Бикова Вікторія, учениця 10 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка;

Любиш Катерина, учениця 11 класу навчально – виховного комплексу «Школа- колегіум»   ім. Т. Г. Шевченка;

Макаревич Ольга, учениця 11 класу Сарненського  районного ліцею «Лідер»;

Станков Артем, учень 11 класу Сарненської  гімназії;

Мельник Анна, учениця 11 класу Ремчицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Команду підготували: Никитюк Віра Василівна, Белеля Роза Василівна, Белеля Роза Василівна, Климчук Віктор Петрович, Тітечко Світлана Євстафіївна, Маркевич Ольга Вікторівна.


ІІ місце Рівненська ЗОШ № 13.jpgКоманда Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 у складі:

Дячук Анастасія, учениця 11 класу ;

Кірей Софія, учениця 11 класу ;

Ковбасюк Катерина, учениця 11 класу ;

Сакур Вікторія, учениця 11 класу ;

Чернишев Максим, учень 11 класу.

Команду підготував Гордєєв Володимир Павлович.



І місце                                     

Команда комунального закладу «Рівненський обласний науковий  ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Кухтій Лідія, учениця 11 класу комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів";

Свистуни Вікторія, учениця 11 класу комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів";

Наконечний Ілля, учень 11 класу комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів";

Железна Дар’я, учениця 10 класу комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів";

Кухнюк Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів".

Команду підготували: Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна.

          І місце РОНЛІ Бурштин.jpg


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика