Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів 16.10.2019

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів


Вітаємо переможців обласного етапу

Всеукраїнського турніру юних біологів


08-09 жовтня 2019 року у Рівненській області відбувся обласний етап Веукраїнського учнівського турніру юних біологів. Кабінет роботи з обдарованими учнями спільно з кабінетом природничих предметів Рівненського ОІППО на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 організували для обдарованих старшокласників свято інтелекту. 14 команд (69 школярів) Березнівського (2 команди), Дубровицького, Костопільського, Рокитнівського, Сарненського районів, Млинівської, Радивилівської ОТГ, міста Рівне (3 команди), Малої академії наук та Рівненського обласного наукового ліцею (2 команди) виборювали першість серед найерудованіших біологів.

Члени журі одностайно відзначили високий рівень підготовки усіх учасників турніру. У ході напружених і водночас толерантних інтелектуальних поєдинків визначилися переможці.


ІІІ місце

МАН ІІІ місце.jpgКоманда Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у складі:

Джобава Каріна, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1,

Гендзюк Владислав, учень 11 класу Рівненської української гімназії,

Кузьмак Олександр, учень 9 класу Рівненської української гімназії,

Машлай Неоніла, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 15,

Мартинюк Софія, учениця 9 класу Рівненської гуманітарної гімназії.

 

Команду підготувала Мартинюк Ольга Юріївна, методист Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

 

Рокитнівський ІІІ місце.jpgКоманда Рокитнівського району  у складі:

Сахневич Ірина, учениця 10 класу Томашгородського НВК «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»,

Кулакевич Тетяна, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»,

Берташ Ангеліна, учениця 11 класу Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія»,

Басич Валерія, учениця 10 класу опорного загальноосвітнього закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3»,

Богданець Анатолій, учень 10 класу Рокитнівського НВК «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей».

Команду підготували Прит Ірина Василівна, Смик Олеся Миколаївна, Суханова Тетяна Андріївна, Хмельовська Антоніна Мелетіївна, Смик Олеся Миколаївна, вчителі Рокитнівського району

 

Сарненський ІІІ місце.jpgКоманда Сарненського району у складі:

Бикова Вікторія, учениця 10 класу Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка,

Юсковець Ольга, учениця 11 класу Немовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів,

Хрящевський Віталій, учень 11 класу Великовербченської ЗОШ І – ІІІ ступенів,

Легкобит Дарина, учениця 11 класу Чудельської ЗОШ І – ІІІ ступенів,

Панасюк Богдана, учениця 11 класу Сарненської гімназії.

 

Команду підготували Мартинович Любов Степанівна, Зелінська Марія Яківна, Хрящевська Наталія Володимирівна, Шокот Вікторія Григорівна, Кузьмич Оксана Василівна, вчителі Сарненського району

 

 

 

 

 

Березнівський ІІІ.jpgКоманда Березнівського району у складі:

Гоголь Ярослава, учениця 9 класу Березнівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2,

Друзь Олександр, учень 10 класу Березнівсбкої гімназії імені Миколи Буховича,

Карпець Софія, учениця 10 Березнівського НВК «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»,

Пилипчук Ольга, учениця 11 класу Голубнівська ЗОШ І – ІІІ ступенів,

Татарчук Роман, учень 11 класу опорного закладу Соснівського НВК «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня».

 

Команду підготували Миронець Марія Сергіївна, Куркутова Алла Петрівна, Голотюк Валентина Володимирівна, Пилипчук Світлана Олександрівна, Пляховський Сергій Борисович, вчителі Березнівського району

 

ІІ місце

Елітар ІІ місце.jpgКоманда Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» у складі:

Рощук Софія, учениця 10 класу,

Ковальчук Карина, учениця 10 класу,

Кучер Богдан, учень 11 класу,

Удодік Вікторія, учениця 11 класу,

Костолович Ірина, учениця 11 класу.

 

Команду підготували педагоги Данилюк Алла Петрівна та Заболотна Віталія Володимирівна.

 

КАЙРОС 2 ІІ місце.jpgКоманда комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" у складі:

Гурова Олена, учениця 10 класу,

Мітнович Тетяна, учениця 11 класу,

Барабаш Лілія, учень 11 класу,

Пєронкова Анастасія, учениця 9 класу,

Біндюк Христина, учениця 9 класу.

 

Команду підготували педагоги: Попельницька Оксана Василівна, та Чуль Ольга Сергіївна.

 

КАЙРОС 1 ІІ місце.jpgКоманда комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" у складі:

Зайдель Олександр, учень 11 класу,

Генсіцька Іванна, учениця 11 класу,

Мельничук Роман, учень 10 класу,

Дударик Анна, учениця 10 класу,

Райковська Марина, учениця 9 класу.

 

Команду підготували педагоги: Попельницька Оксана Василівна, Оверчук Олександр Олександрович та Чуль Ольга Сергіївна.

 

І місце

Млинівська ОТГ І місце.jpgКоманда Млинівської ОТГ у складі:

Гарбар Юрій, учень 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Тростянчук Юлія, учениця 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Абрамчук Богдан, учень 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Вірний Олександр, учень 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3,

Гарбар Богдан, учень 11 класу Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

Команду підготувала Поліщук Оксана Василівна, вчитель біології Млинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика