Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Переможці обласного етапу  Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників та раціоналізаторів у 2019 році 18.10.2019

Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників та раціоналізаторів у 2019 році

Переможці обласного етапу

Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників та раціоналізаторів у 2019 році

 

         17 жовтня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи     І – ІІІ ступенів № 5 проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних винахідників та раціоналізаторів.

         В інтелектуальних поєдинках виборювали першість 7 команд:  Здолбунівського,  Рокитнівського, Сарненського районів,  Рівненського міського центру творчості учнівської молоді та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат».

         У ході цікавих наукових боїв визначилися переможці:

 

ІІІ місце

 

III_мiсце_Мала_академiя_наук.jpgКоманда Рівненської Малої академії наук учнівської молоді  у складі:

       Кректун Іван, учень 9 класу Рівненського обласного наукового  ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів;

       Ніколайчук Роман, учень 11 класу Рівненської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5;

Ярощук Михайло, учень 10  класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»;

Дученко Андріій, учень  11  класу Здолбунівської гімназії.

  Команду підготували: Боровий Ярослав Анатолійович,  

 

III_мiсце_Рiвненс_кий_обласний_науковий_лiцей.jpgКоманда комунального закладу «Рівненський обласний науковий  ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Шевчук Віталій, учень 11 класу Рівненського обласного ліцею,

Корольчук Тарас, учень 11 класу Рівненського обласного ліцею,

Мамчур Михайло, учень 11 класу Рівненського обласного ліцею,

Сасько Віктор, учень 11 класу Рівненського обласного ліцею,

Стрельчук Ярослав,  учень 11 класу Рівненського обласного ліцею.

Команду підготувала Петренчук Ірина Арсентіївна.

 

ІІ місце

 

II_мiсце_Здолбунiвс_кий_район.jpgКоманда Здолбунівського району у складі:

     Панчук Павло,  учень 9 класу Здолбунівської гімназії;

     Паріпа Вікторія, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії;  

     Коба Дарія, учениця 9 класу Здолбунівської  гімназії;

     Омельчук Наталія,  учениця 11 класу Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей».

Команду підготували Рудик Наталія Володимирівна та Федорчук Юрій Олександрович.

 

І місце

 

I_мiсце_ПМЛ__Елiтар_.jpgКоманда Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» у складі:

Винокур Вадим, учень 10 класу Рівненського ПМЛ «Елітар»;

Пелех Віталій, учень 10 класу Рівненського ПМЛ «Елітар»;

Дудяк Назар, учень 10 класу Рівненського ПМЛ «Елітар»;

Сафонов Богдан, учень 10 класу Рівненського ПМЛ «Елітар»;

Дука Софія, учениця 8 класу Рівненського ПМЛ «Елітар».

Команду підготував  Шарабура Анатолій Остапович.

 

 

 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика