Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка 02.12.2019

Обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка

 

       30 листопада 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 173 учасники: 139 учнів закладів загальної середньої освіти, 12 учнів закладів професійно-технічної (професійної) освіти та 20 студентів закладів вищої  освіти усіх рівнів акредитації.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне та Здолбунівського району –  по 6 призових місць, Млинівського та Рівненського  районів – по 4 призових місця,  Володимирецького, Гощанського, Дубровицького, Зарічненського, Радивилівського, Рокитнівського районів та м. Острог - по 3 призових місця.

        По 2 переможці підготували педагоги Тиндикевич Ірина Володимирівна, Сівицька Галина Данилівна, Поліщук Наталія Василівна, Кузьменко Оксана Євгенівна, Кирикович Зоя Леонідівна,  Гришина Ірина Зенонівна, та Горбачук Світлана Антонівна.

Переможці конкурсу:

 

 

5-ий клас

 

 

 

Себа Христина Іванівна

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради

1 місце

Савчук Катерина Вікторівна

Шепетько Юлія Миколаївна

Собіщицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Сніжко Ірина Володимирівна

Драганчук Яніта Тарасівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Цехановська Алла Сергіївна

Васерук Роман Андрійович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Cірман Іларія Олександрівна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

3 місце

Ковальчук Віта Володимирівна

Ламах Марта Тарасівна

Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Кузьменко Оксана Євгенівна

Демченко Кристина Сергіївна

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівненської міської ради

3 місце

Вертелецька Ольга Миколаївна

6-ий клас

 

 

 

Кушнір Христина Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради

1 місце

Черуха Ірина Володимирівна

Долинська Наталія Ігорівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

2 місце

Тиндикевич Ірина Володимирівна

Юзюк Діана Павлівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

2 місце

Гришина Ірина Зінонівна

Буднік Софія Олегівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Войтович Наталія Мефодіївна

Гайдиш Ангеліна Юріївна

Залузький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Котяш Лариса Опанасівна

Кмін Денис Богданович

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Мельник Олена Михайлівна

Адамська Софія Леонідівна

Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Корж Тетяна Сергіївна

7-ий клас

 

 

 

Коломис Юлія Іванівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Блищик Дарія Валеріївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради

2 місце

Сівицька Галина Данилівна

Юдін Антон Андрійович

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вараської міської ради

2 місце

Горайчук Галина Василівна

Олещук Ольга Василівна

Колківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

Ундір Любов Віталіївна

Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Кузьменко Оксана Євгенівна

Потапчук Дарія Миколаївна

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" № 19 Рівненської міської ради

3 місце

Васюта Світлана Дмитрівна

Близнюк Юлія Андріївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І - ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради

3 місце

Ониськевич Галина Іванівна

8-ий клас

 

 

 

Гришутіна Вікторія Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

1 місце

Кремінська Тамара Андріївна

Царук Анна Миколаївна

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівської районної ради

2 місце

Щерба Валентина Матвіївна

Криштапюк Олександра Сергіївна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Дубенської міської ради

2 місце

Бородкіна Людмила Миколаївна

Безменська Олександра Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Дивульська Оксана Василівна

Мартинчук Вікторія Володимирівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Тиндикевич Ірина Володимирівна

Рогашко Ірина Олександрівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Шендера Валентина Вікторівна

Ковальчук Катерина Миколаївна

Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Свєшнікова І.К. Радивилівської районної ради

3 місце

Мельник Оксана Володимирівна

9-ий клас

 

 

 

Андрієш Валерія Валеріївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Сич Світлана Олександрівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

2 місце

Гришина Ірина Зінонівна

Котенко Богдан Дмитрович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

2 місце

Кулик Оксана Сергіївна, Цимбал Ольга Ярославівна

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Устимець Наталія Юріївна

Котяш Олеся Олександрівна

Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Карпович Ірина Андріївна

Ломазей Катерина Володимирівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Шабасюк Діана Сергіївна

Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради

3 місце

Чекун Оксана Іванівна

10-ий клас

 

 

 

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

1 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Середюк Софія Григорівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Талащук Катерина Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

2 місце

Венцурик Людмила Михайлівна

Самчук Анастасія Вячеславівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Здолбунівської районної ради

3 місце

Ковальчук Лариса Євгеніївна

Марчук Ірина Анатоліївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради

3 місце

Сівицька Галина Данилівна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради

3 місце

Любиш Марія Василівна

Лебідь Карина Олегівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П.Г. Стрижака Радивилівської міської ради

3 місце

Степанюк Любов Василівна

11-ий клас

 

 

 

Киричук Богдана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

1 місце

Ющак Емілія Ростиславівна

Ничипорук Софія Миколаївна

Рафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Мордас Марія Федорівна

Ющук Яна Миколаївна

Рівненська гімназія "Гармонія" Рівненської міської ради

2 місце

Царук Наталія Дмитрівна

Нідзельська Вікторія Русланівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Бабій Ірина Іванівна

Опорний заклад “Малошпаківський ліцей» Дядьковицької сільської ради Рівненського району

3 місце

Казмірчук Оксана Петрівна

Мельничук Поліна Сергіївна

Симонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-Дошкільний навчальний заклад" Гощанської районної ради

3 місце

Антонюк Олена Євстахіївна

Дирда Світлана Георгіївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

 

 

 

3 місце

Мартинюк Василь Іванович

ПТНЗ

 

 

 

Гецко Богдана-Марія Олександрівна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Кирилюк Іванна Юріївна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Острозьке вище професійне училище"

2 місце

Коженевська Людмила Мирославівна

Каспрук Софія Василівна

Вище професійне училище № 1 м. Рівне

2 місце

Юдіна Раїса Василівна

Слесар Олексій Миколайович

Вище професійне училище № 22 м. Сарни

3 місце

Киреєва Тамара Борисівна

Мартинчук Юлія Михайлівна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Березнівське вище професійне училище"

3 місце

Шевчук Ірина Олександрівна

І-ІІ р.а.

 

 

 

Кухарук Світлана Вікторівна

Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

1 місце

Кристопчук Тетяна Євгенівна

Кримінська Марія Ігорівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Мельник Олена Олексіївна

Шкодич Марія Михайлівна

Рівненський економіко-технологічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування

2 місце

Овсіюк Марія Георгіївна

Головчук Юлія Дмитрівна

Технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування

3 місце

Куришко Надія Микитівна

Філюк Юлія Олегівна

Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету

3 місце

Шеруда Неля Петрівна

Педколедж

 

 

 

Баковчук Ірина Станіславівна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

Баковчук Ольга Василівна, Іванова Ольга Степанівна

Карпенюк Наталія Василівна

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Левшунова Олександра Олександрівна

3-4 р.а.  гум.

 

 

 

Марценюк Тетяна Вікторівна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Хом’як Іван Миколайович

Мельник Богдана Русланівна

Рівненський державний гуманітарний університет

2 місце

Крупка Мирослава Анатоліївна

Готько Тетяна Ігорівна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

3 місце

Мединська Наталія Миколаївна

3-4 р.а. тех.

 

 

 

Лаврінець Анна Володимирівна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Мініч Лариса Степанівна, Рабчук Ірина Юріївна

Остапович Анна Олегівна

Національний університет водного господарства і природокористування

2 місце

Дзюба Майя Миколаївна

Осейчук Ірина Михайлівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Антончук Олександр Михайлович

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка