Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців обласного етапу  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 10.12.2019

Інформація про переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

       07 грудня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 183 учні закладів загальної середньої освіти області, 17 учнів закладів професійно-технічної (професійної ) освіти та 25 студентів закладів вищої освіти.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне –  5 призових місць,  м. Дубно –  4 призових місця, Острозького району - 3 призових місця, Березнівського та Рівненського районів – по 2 призових місця.

 

Переможці конкурсу:

 

 

3-ій клас

 

 

 

Шарун Дар’я Дмитрівна

Дубенська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 7 Дубенської міської ради

1 місце

Росоловська Леся Федорівна

Мирончук Максим Андрійович

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької районної ради

2 місце

Давидюк Тетяна Олексіївна

Кравченко Естер Сергіївна

Комунальний заклад "Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І - ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Головай Ірина Василівна

4-ий клас

 

 

 

Андрійчук Юлія Павлівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

1 місце

Марушкевич Лариса Володимирівна

Гузь Тимофій Миколайович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

2 місце

Сухоплясова Сніжана Богданівна

Шекель Зоряна Андріївна

Філія Губківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

3 місце

Літвинчук Ольга Петрівна

5-ий клас

 

 

 

Шеремета Мирослава Олегівна

Дубенська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 7 Дубенської міської ради

1 місце

Заблоцька Іванна Іванівна

Антонюк Дарія Сергіївна

Рафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Тарасюк Галина Миколаївна

Веремчук Вікторія Олександрівна

Бистрицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради

3 місце

Веремчук Галина Степанівна

6-ий клас

 

 

 

Хоменчук Єлизавета Олександрівна

Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради

1 місце

Вербулевська Ольга Леонтіївна

Підгородецька Вероніка Олегівна

Острозька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

2 місце

Корж Тетяна Сергіївна

Григорчук Анна Ярославівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Вовчук Ірина Сергіївна

7-ий клас

 

 

 

Ткачук Діана Володимирівна

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Савонік Тамара Володимирівна

Блищик Дарія Валеріївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської районної ради

2 місце

Сівицька Галина Данилівна

Яцюк Анастасія Василівна

Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району

3 місце

Одуд Мирослава Олександрівна

8-ий клас

 

 

 

Лізак Даниїл Станіславович

Хорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острозької районної ради

1 місце

Горлова Лариса Василівна

Кобилянський Орест Романович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

2 місце

Бойко Олена Сергіївна

Радіон Дарина Русланівна

Обарівський ліцей Рівненської районної ради

3 місце

Ляховчук Наталія Михайлівна

9-ий клас

 

 

 

Лисюк Марія Вікторівна

Опорний заклад "Великомежиріцький ліцей" Корецької районної ради

1 місце

Боровець Тетяна Ананіївна

Андрієш Валерія Валеріївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

2 місце

Поліщук Наталія Василівна

Малімон Роман Романович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради

3 місце

Бандюк Галина Олександрівна

10-ий клас

 

 

 

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3" Рокитнівської районної ради

1 місце

Любиш Марія Василівна

Примак Ольга Олександрівна

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

2 місце

Стельмах-Переходько Любов Володимирівна

Кирильчук Дарія Сергіївна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради

3 місце

Марушкевич Лариса Василівна

11-ий клас

 

 

 

Островська Мар'яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка Костопільської районної ради

1 місце

Ковальчук Тамара Іванівна

Юськова Анастасія Русланівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2 місце

Мартинюк Василь Іванович

Яремчук Мілена Вікторівна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради

3 місце

Любчик Наталія Георгіївна

ПТНЗ

 

 

 

Тачинська Леся Юріївна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Одейчук Софія Леонідівна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Березнівське вище професійне училище"

2 місце

Шевчук Ірина Олександрівна

Яцик Ксенія Володимирівна

Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"

3 місце

Суздальцева Ірина Миколаївна

Коледжі

 

 

 

Кравчук Анастасія Юріївна

Відокремлений підрозділ "Костопільський медичний коледж комунального закладу вищої освіти "Рівненська медична академія"

1 місце

Глущенко Мирослава Ярославівна

Кухарук Світлана Вікторівна

Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

2 місце

Сорока Мирослава Василівна

Ванценко Софія Вікторівна

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж

3 місце

Вербило Тамара Володимирівна

Педколеджі

 

 

 

Куліш Лілія Олександрівна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

Сардига Ольга Володимирівна

Мартинюк Мар' яна Василівна

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Жакун Людмила Адамівна

Заклади вищої освіти, гум.

 

 

Немикіна Віолета Анатоліївна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Хом'як Іван Миколайович

Кащева Анна Григорівна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

2 місце

Мединська Наталя  Миколаївна

Гарманюк Богдана Олександрівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Кірілкова Наталія Василівна, Щербачук Наталія Петрівна

Заклади вищої освіти, тех.

 

 

Бойко Наталія Анатоліївна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Мініч Лариса Степанівна

Ковальчук Аліна Ігорівна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

2 місце

Брильова Лариса Євгенівна

Яковець Яна Віталіївна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

3 місце

Груба Таміла Леонідівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ