Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології у 2019-2020 навчальному році 13.01.2020

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології у 2019-2020 навчальному році

  11-12 січня 2020 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу  № 19 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагались 42 учні  закладів освіти області: 19 десятикласників та 23 учні 11 класу.

   Найкращі результати показали учні закладів освіти Володимирецького району та м. Рівне – по 4 призових місця; Костопільського району та комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" – по 3 призових місця.

     По 2 призери підготували Пінчук Наталія Миколаївна,  Снітко Галина Григорівна та Куроченко Ірина Іванівна.

Переможці олімпіади:

10-ий клас

Мамчиц Олеся Миколаївна

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

1 місце

Снітко Галина Григорівна

Бричка Марія Вікторівна

Опорний загальноосвітній заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради

1 місце

Хмельовська Антоніна Мелетіївна

Барабаш Лілія Максимівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2 місце

Чуль Ольга Сергіївна, Дащук Марія Яківна

Крайлюк Олеся Русланівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2 місце

Якимчук Ніна Василівна, Корчик Наталія Миколаївна

Козакова Марина Сергіївна

Маломидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради

2 місце

Козакова Оксана Григорівна, Кулініч Юлія Олександрівна

Рощин Роман Андрійович

Рівненський природничо- математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради

3 місце

Заболотна Віталія Володимирівна, Куроченко Ірина Іванівна

Швед Анастасія Володимирівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Пінчук Наталія Миколаївна

Ребекевша Юлія Романівна

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

3 місце

Литвин Оксана Анатоліївна, Куроченко Ірина Іванівна

Василевська Надія Василівна

Кустинський ліцей Олександрійської сільської ради Рівненського району

3 місце

Філіпович Неля Василівна

Ревега Вероніка Василівна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради

3 місце

Ковальчук Ганна Іванівна

 

11-ий клас

Гедзюк Владислав Олегович

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Драненко Тетяна Євгеніївна, Рискова Варвара Георгіївна

Шкіндер Микола Михайлович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

1 місце

Снітко Галина Григорівна

Бабік Богдан Володимирович

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Бабік Володимир Володимирович

Балашова Ірина Сергіївна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей» № 19 Рівненської міської ради

2 місце

Возняк Віра Адамівна

Павелко Ольга Сергіївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Попельницька Оксана Василівна

Шимчук Анастасія Володимирівна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

2 місце

Підлісна Лілія Данилівна

Мороченець Андрій Васильович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Сарницька Галина Олексіївна, Літвінчук Василь Васильович

Кравчук Марія Олександрівна

Дюксинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.А. Хасевича Деражненської сільської ради Костопільського району

3 місце

Профорук Лілія Миколаївна

Делідон Ірина Григорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Пінчук Наталія Миколаївна

Смик Дем’ян Васильович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради

3 місце

Смик Олеся Миколаївна

Марчук Софія Петрівна

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вараської міської ради

3 місце

Прозапас Тетяна Василівна

Козійчук Катерина Григорівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 місце

Редкодубська Світлана Мирославівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники