Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання у 2019-2020 навчальному році (дівчата) 17.01.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання у 2019-2020 навчальному році (дівчата)

      15.01-16.01.2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 13 та Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 14 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій). За перемогу змагались 21 учень 9 класу та 17 учнів 11 класу  закладів освіти області.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти  Здолбунівського району - 4 призери, Володимирецького району    3 призери, по 2 призових місця вибороли команди Березнівського,   Костопільського, Рокитнівського районів та м. Рівне.

        По два переможці олімпіади підготували педагоги Тіт Олена Петрівна, Стєшина Наталія Ігорівна, Вакуліч Людмила Іванівна.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Рабець Вероніка Дмитрівна

Костопільська загальноосвітня школа - комплекс І–ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

1 місце

Стєшина Наталія Ігорівна

Красько Вікторія Вікторівна

Орв’яницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

1 місце

Буткевич Олена Іванівна

Чикалюк Мирослава Володимирівна

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

2 місце

Ворожбит Галина Анатоліївна

Юшко Мирослава Сергіївна

Здовбицька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

2 місце

Юшко Світлана Петрівна

Лозян Олена Павлівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

2 місце

Тіт Олена Петрівна

Ковальчук Марія Олександрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Вакуліч Людмила Іванівна

Кравчук Інна Сергіївна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9

3 місце

Савчук Лариса Василівна

Большая Аліна Олександрівна

Володимирецька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Картава Оксана Віталіївна

Притула Христина Святославівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П .Г. Стрижака Радивилівської міської ради

3 місце

Кіщун Галина Миколаївна

Березюк Соломія Віталіївна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Демидівського району

3 місце

Новосад Людмила Костянтинівна

Петрусь Анастасія Олександрівна

Корецька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

3 місце

Коробка Людмила Анатоліївна

11-ий клас

 

 

 

Ковальчук Катерина Олександрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Вакуліч Людмила Іванівна

Кирильчук Дарина Михайлівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І–ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

1 місце

Стєшина Наталія Ігорівна

Берташ Анастасія Сергіївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

2 місце

Тіт Олена Петрівна

Котик Юлія Анатоліївна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням" Березнівської районної ради

2 місце

Дімітрієва Галина Петрівна

Шилан Валентина Юріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Шевчук Віта Петрівна

Крестинська Наталія Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 18 Рівненської міської ради

3 місце

Жуковська Наталія Юріївна

Горчак Анна Олександрівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради

3 місце

Гаврилюк Оксана Володимирівна

Романик Вікторія Олександрівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради

3 місце

Тирак Оксана Борисівна

Бондарчук Світлана Андріївна

Білашівський навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Здолбунівської районної ради

3 місце

Мачелюк Світлана Валеріївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка