Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2019-2020 навчальному році (хлопці) 17.01.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2019-2020 навчальному році (хлопці)

      15-16 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 11 та  Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 18 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологй) для юнаків. За перемогу змагались 21 учень 9 класу та 22 учні 11 класу закладів освіти області.

       Найкращі результати показали команди Гощанського району - 3 переможці, Володимирецького, Млинівського, Радивилівського, Рокитнівського, Сарненського  районів, м. Рівне та комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" - по 2 переможці.

     По 2 призери підготували педагоги Якимчук Юрій Сильвестрович, Золотов Володимир Павловичта та Захарчук Олександр Петрович.

Переможці олімпіади:

9-ий клас

Кожевніков Антоній Олександрович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради

1 місце

Вознюк Сергій Мефодійович

Козаченко Максим Олегович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

1 місце

Золотов Володимир Павлович

Гірняк Олександр Валерійович

Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району

2 місце

Циганюк Леонід Аркадійович

Мордас Олександр Русланович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області

2 місце

Якимчук Юрій Сильвестрович

Крутій Владислав Володимирович

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце

Крутій Володимир Анатолійович

Корнієвський Іван Леонідович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2 місце

Захарчук Олександр Петрович

Шерстюк Максим Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс " Школа - колегіум" ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Аврамишин Анатолій Олександрович

Ящук Володимир Віталійович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради

3 місце

Кроль Олег Олександрович

Бокієв Володимир Володимирович

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівської районої ради

3 місце

Журавель Микола Андрійович

Шевчук Віталій Русланович

Курозванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради

3 місце

Клубук Іван Васильович

Апончук Олег Русланович

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Проневич Віталій Миколайович

11-ий клас

Кибукевич Дмитро Федорович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

1 місце

Золотов Володимир Павлович

Новак Юрій Андрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей» № 19 Рівненської міської ради

1 місце

Остроголов Юрій Пилипович

Перета Андрій Богданович

Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Дубенського району

2 місце

Шнирук Вікторія Михайлівна

Фурманець Назар Степанович

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

2 місце

Варійчук Микола Васильович

Усік Руслан Андрійович

Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради

2 місце

Момоток Юрій Володимирович

Петролюк Дмитро Сергійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

Коханець Володимир Анатолійович

Горбатюк Максим Васильович

навчально-виховний комплекс "Сіянцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Острозької районної ради

3 місце

Ковальчук Іван Костянтинович

Стрельчук Ярослав Вікторович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Захарчук Олександр Петрович

Чорний Микола Сергійович

Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради

3 місце

Галайчук Михайло Михайлович

Мордас Павло Анатолійович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області

3 місце

Якимчук Юрій Сильвестрович

Хрящевський Віталій Вікторович

Великовербченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кричильської сільської ради Сарненського району

3 місце

Оласюк Сергій Миколайович, Климець Іван Миколайович

Заєць Ілля Олегович

Мащанський ліцей Малолюбашанської сільської ради Костопільського району

3 місце

Васевич Руслан Володимирович

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика