Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії у 2019-2020 навчальному році 20.01.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії у 2019-2020 навчальному році

       18 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 22 пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. За перемогу змагались 41 учень   закладів освіти області: 22 десятикласники та 19 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти міста Рівне - 3 та Володимирецького району -  4 призових місця, комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів", Березнівського району, м. Дубно та м. Вараш - по 2 призових місця.   

        Найбільше переможців підготували педагоги Полюхович Олег Васильович - 4, Пастушок Дмитро Ігорович -  2.

Переможці олімпіади:

 

 

10-ий клас

 

 

 

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Полюхович Олег Васильович

Мороченець Владислав Васильович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Полюхович Олег Васильович

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

2 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Ковалик Назар Миколайович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

2 місце

Замлинна Тетяна Йосипівна

Луковець Дмитрій Валентинович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Нересниця Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2 місце

Пастушок Дмитро Ігорович

Дорофєєва Світлана Павлівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Плісецька Еліна Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Заверуха Ірина Борисівна

Бороденко Роман Андрійович

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

3 місце

Козловський Ігор Іванович

Міщеня Володимир Володимирович

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

3 місце

Галушко Олександр Вікторович

Крока Назарій Миколайович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Пастушок Дмитро Ігорович

11-ий клас

 

 

 

Тригуб Діана Костянтинівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

1 місце

Кисільов Іван Семенович

Диханов Ярослав Юрійович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Полюхович Олег Васильович

Заріцька Ольга Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

2 місце

Ключник Віктор Васильович

Полюх Андрій Вікторович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради

2 місце

Семещук Ігор Лаврентійович

Борак Дмитро Юрійович

Привільненська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району

2 місце

Ковальчук Інна Миколаївна

Шалак Данило Володимирович

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

3 місце

Туревич Оксана Олександрівна

Дулько Діана Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Приходько Надія Андріївна

Леньков Станіслав Сергійович

Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

3 місце

Ковальчук Іван Віталійович

Наконечний Ілля Андрійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Кот Тетяна

Юріївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Рудик Наталія Володимирівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ