Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2019-2020 навчальному році 23.01.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2019-2020 навчальному році

       22 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 пройшов  ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За перемогу змагались 107 учнів закладів освіти області: 28 учнів 8-го класу, 26 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 27 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів»    9 призових місць, м. Рівне - 6 призових місць, Сарненського району – 5 призових місць, Костопільського району – 4 призові місця, закладів освіти Березнівського, Демидівського,  Здолбунівського, Зарічненського та Рівненського районів – по       3 призових місця.

        Найбільше призерів підготували педагоги Носальчук Галина Іванівна – 5 переможців,  Чепела Людмила Вікторівна – 3 переможці, Кравчук Олена Василівна, Гуменюк Ольга Валеріївна, Омельчак Тетяна Анатоліївна, Малецька Тетяна Володимирівна, Киричук Юлія Володимирівна – по 2 переможці

Переможці олімпіади:

8-ий клас

Блонська Мілена Романівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

1 місце

Чепела Людмила Вікторівна

Колесова Юлія Петрівна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

1 місце

Саханчук Віра В’ячеславівна

Сосинець Анна Володимирівна

Вараська гімназія Вараської міської ради

2 місце

Петрович Наталія Григорівна

Гречана Ольга Андріївна

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

2 місце

Сацик Людмила Віталіївна

Дунаш Олександра Михайлівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Носальчук Галина Іванівна

Бабич Анна Олегівна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2 місце

Ясюк Людмила Володимирівна

Бихалець Андрій Юрійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Панчук Олена Миколаївна

Приварська Софія Вікторівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Носальчук Галина Іванівна

Дубейко Анастасія Олександрівна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради

3 місце

Кочупалова Мирослава Аркадіївна

Близнюк Ілля Юрійович

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради

3 місце

Ткаченко Тетяна Михайлівна

Яша Діана Анатоліївна

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

3 місце

Капранчук Марія Федорівна

Бриж Марія Богданівна

Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради

3 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Ломако Андрій Сергійович

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3 місце

Войтович Катерина Анатоліївна

Козачук Тарас Миколайович

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради

3 місце

Малецька Тетяна Володимирівна

9-ий клас

Шевчук Анастасія Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

1 місце

Киричук Юлія Володимирівна

Буряков Максим Олегович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Архулік Віта Михайлівна

Грязнов Віталій Едуардович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Кравчук Олена Василівна

Корнійчук Рувим Михайлович

Мутвицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

2 місце

Андросюк Тамара Анатоліївна

Цибульський Роман Ростиславович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Кравчук Олена Василівна

Потапчук Аліна Русланівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

2 місце

Чепела Людмила Вікторівна

Никитюк Анастасія Андріївна

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Торчило Людмила Іванівна

Оленченко Микола Сергійович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Чепела Людмила Вікторівна

Черпак Іван Михайлович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Боковець В`ячеслав Миколайович

Каніболоцький Максим Олегович

Бронницька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Рівненської районної ради

3 місце

Філончук Андрій Якович

Грязін Іван Андрійович

Корецький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІ ступенів – ліцей» Корецької районної ради

3 місце

Мархальчук Наталія Ростиславівна

Юрковський Тарас Сергійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

3 місце

Пилипюк Надія Володимирівна

Фінюк Ірина Михайлівна

Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівської районної ради

3 місце

Романовська Валентина Володимирівна

10-ий клас

Гелета Вікторія Валеріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Носальчук Галина Іванівна

Альошин Роман Ігорович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Носальчук Галина Іванівна

Корнійчук Анастасія Русланівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Носальчук Галина Іванівна

Михайлова Олександра Юріївна

Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради

2 місце

Симончук Сергій Дмитрович

Друзь Олександр Валерійович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

2 місце

Гуменюк Ольга Валеріївна

Байрамова Тетяна Бабірівна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце

Саханчук Володимир Михайлович

Вʼюн Катерина Володимирівна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

2 місце

Солімчук Олена Іванівна

Марачук Андрій Володимирович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Рівненської міської ради

3 місце

Бруцький Олександр Тимофійович

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Комар Наталія Миколаївна

Бурець Катерина Василівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Стасюк Микола Валерійович

Ковтун Денис Петрович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

3 місце

Гуменюк Ольга Валеріївна

Марковець Роман Олегович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної радиі

3 місце

Губеня Інна Володимирівна

Сидорук Владислав Олегович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Загоруйко Софія Володимирівна

11-ий клас

Лустюк Марія Ігорівна

Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради

1 місце

Лустюк Юлія Аркадіївна

Перестюк Владлен Олегович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Здолбунівської районної ради

2 місце

Місікова Алла Миколаївна

Севастьянов Олександр Віталійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Омельчак Тетяна Анатоліївна

Шліхта Оксана Миколаївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Омельчак Тетяна Анатоліївна

Журба Катерина Володимирівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Березюк Галина Володимирівна

Протуренко Вадим Олександрович

Студянський ліцей Смизької селищної ради Дубенського району

2 місце

Пахалюк Ольга Михайлівна

Дяденчук Владислав Вадимович

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3 місце

Супрунюк Наталія Станіславівна

Калінчук Дарина Миколаївна

Вітковицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Березнівської районної ради

3 місце

Калінчук Микола Миколайович

Новак Софія Ярославівна

Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради

3 місце

Басова Ольга Миколаївна

Новіцький Владислав Юрійович

Опорний заклад  Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Смаль Марія Василівна

Лавренюк Анна Юріївна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради

3 місце

Малецька Тетяна Володимирівна

Воробей Максим Віталійович

Селецький загальноосвітній заклад середньої освіти І – ІІІ ступенів імені О. Ващишина Дубровицької районної ради

3 місце

Хомич Людмила Михайлівна

Данилюк Ярослав Юрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

3 місце

Киричук Юлія Володимирівна

Біла Аліна Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Антонюк Тетяна Олексіївна

Поровчук Тарас Віталійович

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

3 місце

Конончук Олександр Анастасійович

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика