Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2019-2020 навчальному році 27.01.2020

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2019-2020 навчальному році

       23-24 січня 2020 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 81 учень закладів загальної середньої освіти області: 13 учнів 8-го класу, 16 учнів 9-го класу, 25 десятикласників та 27 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти Березнівського району –  8 призових місць,   м. Рівне - 6 призових місць, Здолбунівського та Дубровицького районів - по 5 призових місць, комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" - 4 пизових місця, Володимирецького району - 3 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Цимбалюк Володимир Федорович, Цвенюк Олена Борисівна, Паламарчук Юрій Степанович - по 3; Ракович Мирослава Олександрівна, Невірковець Олег Володимирович, Мамчич Мирослава Сергіївна, Желюк Надія Дмитрівн, Вальчун Олександр Дмитрович, Александрук Володимир Володимирович - по 2.

Переможці олімпіади:

8-ий клас

Мисковець Роман Дмитрович

Зорянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненської районної ради

1 місце

Рачкелюк Андрій Валерійович

Кушнір Олександр Володимирович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

2 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Мельник Антон Олегович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

2 місце

Невірковець Олег Володимирович

Корицький Дмитро Сергійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Шама Богдан Михайлович

Новаківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I – IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

3 місце

Босик Сергій Григорович

9-ий клас

Бородієнко Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

1 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Литвак Віталій Андрійович

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

2 місце

Бондарук Олег Миколайович

Тарасюк Олесь Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Рудик Артем Всеволодович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради

2 місце

Ковальчук Валерій Антонович

Грабовський Денис Леонідович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради

3 місце

Желюк Надія Дмитрівна

Бондаренко Максим Васильович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Смірнов Богдан Дмитрович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Рожко Володимир Вікторович

Левицький Богдан Русланович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Остапчук Наталія Олександрівна

10-ий клас

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

1 місце

Мамчич Мирослава Сергіївна

Турбал Богдан Юрійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради 

1 місце

Желюк Надія Дмитрівна,  Желюк Олег Миколайович

Хлипавка Богдан Олексадрович

Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

2 місце

Павлючик Сергій Олександрович

Павлюк Юрій Павлович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

2 місце

Невірковець Олег Володимирович

Петровець Іван Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

2 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Леоновець Тарас Олегович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

2 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Нересниця Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Шевчук Сергій Анатолійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Шемейко Анатолій Степанович

Олянич Назар Станіславович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Логвін Максим Едуардович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Чередько Данило Дмитрович

Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Моторко Іван Олексійович

Петровський Юрій Миколайович

Глинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Здолбунівської районної ради

3 місце

Александрук Володимир Володимирович

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Бортник Роман Анатолійович

11-ий клас

Кирик Матвій Сергійович

Опорний заклад "Котівський ліцей" Рівненської районної ради

1 місце

Кіричук Любов Василівна

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

1 місце

Муравинець Вадим Сергійович

Гашинський Роман Ігорович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

2 місце

Парфенюк Микола Володимирович

Адамчук Антон Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

2 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

Гмирак Іван Валентинович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Костюченко Ольга Леонідівна

Смірнов Андрій Дмитрович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2 місце

Трофімчук Людмила Олексіївна

Данилюк Владислав Вікторович

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Лукашенко Максим Петрович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Михалко Юрій Іванович

Степанчук Сергій Тарасович

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа» № 26 Рівненської міської ради

3 місце

Удодік Ірина Миколаївна

Александрук Андрій Володимирович

Глинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Здолбунівської районної ради

3 місце

Александрук Володимир Володимирович

Радисюк Денис Анатолійович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів" Березнівської районної ради

3 місце

Лазарець Олександр Юрійович

Осійчук Дмитро Ярославович

Березнівська загальноосвітня школа  І – ІІІ  ступенів № 2 Березнівської районної ради

3 місце

Мельник Володимир Володимирович

Адамчук Ілля Іванович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

Гайдиш Владислав Анатолійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка