Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології у 2019-2020 навчальному році 27.01.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології у 2019-2020 навчальному році

       25 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27 пройшов               ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. За перемогу змагались 110  учнів закладів освіти області: по 27 учнів 8-го та 9-го класу, 25 десятикласників та 31 учень 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти Володимирецького та Сарненського районів   по 5 призових місць, Березнівського та Костопільського районів, м. Вараш та  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»  4 призових місця;  Дубровицького,  Млинівського, Рівненського районів, м. Дубно та Рівне – по 3 призових місця.

        Чотири переможці підготувала Попельницька Оксана Василівна, три – Редкодубська Світлана Мирославівна; по два переможці підготували педагоги Кондратишина Олена Володимирівна, Кондрацька Оксана Анатоліївна, Малицька Тетяна Степанівна,  Пікнер Олександр Георгійович та  Солопчук Алла Володимирівна.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Покотило Віталій Олексійович

Орлівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Березнівської районної ради

1 місце

Покотило Віра Іванівна

Поліщук Дарина Іванівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Попельницька Оксана Василівна

Лутай Богдана Ігорівна

Старорафалівська загальноосвітня школа

 І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Примачик Ольга Григорівна

Кукса Валерія Андріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Попельницька Оксана Василівна

Воробйов Віктор Сергійович

Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

2 місце

Пікнер Олександр Георгійович

Лізак Даниїл Станіславович

Хорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради

2 місце

Антонюк Людмила Миколаївна

Ярмошук Надія Ігоріна

Бронницька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Рівненської районої ради

3 місце

Солопчук Алла Володимирівна

Іванюк Софія Анатоліївна

Тараканівський ліцей Тараканівської сільської ради Дубенського району

3 місце

Гаврилюк Тетяна Леонідівна

Тищенко Данило Олегович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

3 місце

Михайлова Людмила Федорівна

Грезенталь Валентин Олександрович

Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Пікнер Олександр Георгійович

Пересунько Святослав Володимирович

Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 місце

Довбак Руслана Олександрівна, Редкодубська Світлана Мирославівна

Кобець Дарина Олегівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Вараської міської ради

3 місце

Веремчук Валентина Сергіївна

9-ий клас

Біндюк Христина Миколаївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Попельницька Оксана Василівна

Жабчик Галина Ігорівна

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

1 місце

Кузьмич Оксана Василівна

Беженар Софія Ігорівна

Березнівська гімназія Березнівської районної ради імені Миколи Буховича

2 місце

Малицька Тетяна Степанівна

Кроль Дмитро Мирославович

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

2 місце

Сизкова Зоя

Федорівна

Кравченко Вікторія Сергіївна

Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради

2 місце

Наконечна Алла Олександрівна

Лаврусік Денис Віталійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

2 місце

Артюх Руслана Борисівна

Гордич Оксана Юріївна

Ремчицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Сарненської районної ради

3 місце

Бєлаш Любов Михайлівна

Кругліцька Владислава Миколаївна

Володимирецька загальноосвітня школа

 І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Кондратишина Олена Володимирівна

Райковська Марина Ігорівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Попельницька Оксана Василівна

Лозян Олена

Павлівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Рокитнівської районної ради

3 місце

Суханова Тетяна Андріївна

Семич Роман Андрійович

Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Дубенської міської ради

3 місце

Антонюк Тетяна Володимирівна

Каніболоцький Максим Олегович

Бронницька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Рівненської районої ради

3 місце

Солопчук Алла Володимирівна

Тарковський Андрій Тарасович

Костопільська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 місце

Кириша Світлана Гнатівна, Редкодубська Світлана Мирославівна

Полюхович Олександр Сергійович

Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради

3 місце

Климець Любов Леонідівна

10-ий клас

 

 

 

Стрижеус Вікторія Ігорівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

1 місце

Бебко Ірина Миколаївна

Демчук Юлія Михайлівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

1 місце

Денисюк Ніна Михайлівна

Шевченко Олександр Володимирович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

2 місце

Стадійчук Оксана Степанівна

Довгалюк-Ковальський Артем Юрійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

2 місце

Українчук Емілія Леонтіївна

Васильківська Олеся Андріївна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

2 місце

Бондаренко Валентина Григорівна

Люшин Марія Олександрівна

Опорний заклад Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Березнівської районної ради

2 місце

Боровець Леся Іванівна

Мельничук Наталія Олегівна

Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Кирина Валентина Богданівна

Войтюк Вікторія Вікторівна

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т. Г.Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Мартинович Любов Степанівна

Кальченя Юлія Сергіївна

Опорний заклад «Деражненський ліцей» Деражненської сільської ради Костопільського району

3 місце

Орловська Наталія Адамівна

Хвещук Ілля Сергійович

Могилянівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради

3 місце

Бондарук Наталія Володимирівна

Феськов Ярослав Федорович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Шевченко Надія Михайлівна

Швед Анастасія Володимирівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Пінчук Наталія Миколаївна

Яремчук Юлія Віталіївна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради

3 місце

Кондрацька Оксана Анатоліївна

11-ий клас

 

 

 

Головчук Сергій Петрович

Довгалівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

1 місце

Тарнавська Віра Іванівна

Мороченець Андрій Васильович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Сарницька Галина Олексіївна

Хондока Софія Олександрівна

Володимирецька загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Кондратишина Олена Володимирівна

Чивантух Аліна Анатоліївна

Малодорогостаївський ліцей Млинівської селищної ради

2 місце

П'єцко Галина Іванівна

Бабій Ірина Іванівна

Опорний заклад «Малошпаківський ліцей» Дядьковицької сільської ради Рівненського району

2 місце

Сусь Надія Богданівна

Заріцька Ольга Олегівна

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

2 місце

Пашко Галина Улянівна

Марчук Софія Петрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Вараської міської ради

2 місце

Прозапас Тетяна Василівна

Клим’юк Юлія Юріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа

 І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Степанюк Марія Олексіївна

Пересунько Володимир Володимирович

Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 місце

Редкодубська Світлана Мирославівна

Панасюк Артем Артемович

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

3 місце

Максимчук Мирослава Олександрівна

Глущук Аліна Миколаївна

Березнівська гімназія Березнівської районної ради імені Миколи Буховича

3 місце

Малицька Тетяна Степанівна

Федун Ірина Миколаївна

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради

3 місце

Кондрацька Оксана Анатоліївна

Леньков Станіслав Сергійович

Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

3 місце

Лашта Катерина Михайлівна

Дударик Богдан Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені  Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Кулько Ольга Олексіївна

Кучер Наталія Олександрівна

Новоселівська загальноосвітня школа  

 І – ІІІ ступенів Млинівської селищної ради

3 місце

Кондратюк Людмила Анатоліївна

Бабич Аріадна Дмитрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3 місце

Тишковець Людмила Віталіївна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика