Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2019-2020 навчальному році 27.01.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2019-2020 навчальному році

      26 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За перемогу змагались 132 учні закладів освіти області: 24 учні 7 класу, 27 учнів 8-го класу, 24 учні 9-го класу, 28 десятикласників та 29 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти міст Вараш та Рівне - по 8 призерів Березнівського району - 7 призерів, Володимирецького району  та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей ІІ-ІІІ ступенів» - по 6 призових місць, міста Дубно та Зарічненського району - по  4 призових місця.

        По 3 переможці підготували педагоги  Шама Олена Олексіївна та Цимбалюк Володимир Федорович; по 2 -  Ярута Надія Ульянівна, Затірка Лариса Іларіонівна, Друзь Наталія Вячеславівна.

Переможці олімпіади:

7-ий клас

Куц Матвій Олегович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Остапенко Світлана Іванівна

Корицький Дмитро Сергійович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Лесняк Захар Олександрович

Рівненський навчально-виховний комплекс  № 12 Рівненської міської ради

2 місце

Ніколайчук Оксана Іванівна

Шалак Анастасія Володимирівна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2 місце

Скворцова Світлана Сергіївна

Саковець Ярослава Іванівна

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Друзь Наталія Вячеславівна

Спічак Денис Васильович

Злазненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Лопоша Марія Василівна

Якобчук Андрій Віталійович

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

3 місце

Третяк Валентина Петрівна

Пушкін Андрій Олександрович

Комунальний заклад «Посягвівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Бугринської сільської ради Гощанського району

3 місце

Демчук Світлана Василівна

Бабич Ірина Олегівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3 місце

Мовчун Ольга Григорівна

Сень Сніжана Тарасівна

Городищенський ліцей Рівненської районної ради

3 місце

Войтюк Ірина Володимирівна

Шкіндер Андрій Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

3 місце

Вознюк Надія Сергіївна

Сидоренко Артем Олександрович

Вараська гімназія Вараської міської ради

3 місце

Затірка Лариса Іларіонівна

8-ий клас

Капітанюк Максим Андрійович

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Форсюк Тетяна Ростиславівна

Шмигельський Ілля Богданович

Вараська гімназія Вараської міської ради

1 місце

Чайка Марія Петрівна

Новачок Богдан Ігорович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Леся Миколаївна

Бриж Марія Богданівна

Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради

2 місце

Мороз Людмила Федорівна

Ціпкайло Андрій Ігорович

Вараська гімназія Вараської міської ради

2 місце

Затірка Лариса Іларіонівна

Полюхович Вікторія Анатоліївна

Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Полюхович Марія Миколаївна

Лізак Даниїл Станіславович

Хорівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради

3 місце

Василюк Наталія Петрівна

Ювко Вікторія Вадимівна

Опорний заклад «Малошпаківський ліцей Дядьковицької сільської ради Рівненського району Рівненської області»

3 місце

Войтович Вікторія Андріївна

Джигар Володимир Євгенійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Бойчук Олена Миколаївна

9-ий клас

Фостій Олексій Олександрович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради

1 місце

Тхорук Людмила Леонідівна

Козярчук Євгеній Олегович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 Рівненської міської ради

1 місце

Мальцева Наталія Вікторівна

Бородієно Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Давидчук Роман Олександрович

Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дубенської міської ради

2 місце

Ляховчук Валентина Олександрівна

Панченко Зоя Дмитрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

2 місце

Соболєва Людмила Володимирівна

Друзь Валерія Вадимівна

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Друзь Наталія Вячеславівна, Ярута Надія Ульянівна

Оленченко Микола Сергійович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім.Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Бобер Світлана Анатоліївна

Хом’як Денис Олександрович

Симонівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради 

3 місце

Шумило Ніла Євстафіївна

Дорофєєва Богдана Павлівна

Бронницька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Рівненської районної ради

3 місце

Дубінчук Галина Євгенівна

Бараш Олексій В'ячеславович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Сорока Віталій Петрович

Тарасюк Олесь Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Шерстюк Максим Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Євтушок Марина Петрівна

10-ий клас

Турбал Богдан Юрійович

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради

1 місце

Яцук Тетяна Аркадіївна

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Шевченко Валентина Яківна

Гурова Олена Едуардівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Шама Олена Олексіївна

Бедик Софія Олександрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Харчук Жанна Миколаївна

Шевчук Сергій Анатолійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Шама Олена Олексіївна

Ткач Тарас Володимирович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

2 місце

Мотруніч Тетяна Володимирівна

Парфенюк Владислав Валерійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Шама Олена Олексіївна

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Івасюк Галина Євгенівна

Тарасюк Олександр Віталійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Івасюк Галина Євгенівна

Муха Олег Юрійович

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

3 місце

Кохан Ольга Петрівна

Прендецька Ольга Петрівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Яремчук Алла Миколаївна

Полюхович Альона Миколаївна

Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Полюхович Ганна Григорівна

Гусар Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Серяпова Ганна Андріївна

Хлипавка Богдан Олександрович

Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району

3 місце

Дячук Валентина Миколаївна

11-ий клас

Ільчук Ярина Володимирівна

Рівненський навчально-виховний комплекс  № 12 Рівненської міської ради

1 місце

Гайдук Галина Валентинівна

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Опорний заклад «Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району

1 місце

Приступа Олександр Миколайович

Будзіло Ростислав Вікторович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Лесько Тетяна Василівна

Козодой Тарас Романович

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Ярута Надія Ульянівна

Омельчук Наталія Сергіївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівської районної ради

2 місце

Красовська Наталія Миколаївна

Адамчук Ілля Іванович

Селецький загальноосвітній заклад середньої освіти І – ІІІ ступенів імені О. Ващишина Дубровицької районної ради

2 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

Шпіганович Владислав Олегович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 Рівненської міської ради

2 місце

Щиглевська Тетяна Миколаївна

Голопапа Андрій Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

3 місце

Бульботка Валентина Миколаївна

Лапюк Сергій Віталійович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

3 місце

Ширко Тамара Федорівна

Дяденчук Владислав Вадимович

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

3 місце

Палій Світлана Миколаївна

Галагуз Сергій Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Давидюк Наталія Миколаївна

Гнітецький Костянтин Юліанович

Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Костопільської районної ради

3 місце

Ковальчук Оксана Михайлівна

Кінчур Артем Юрійович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Рокитнівської районної ради

3 місце

Крупеня Галина Андріївна

Бондарчук Анастасія Віталіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

3 місце

Панасюк Світлана Миколаївна

Мисюк Анелія Леонідівна

Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

3 місце

Білецька Наталія Йосипівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн