Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства  у 2019-2020 навчальному році 28.01.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2019-2020 навчальному році

       28 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 пройшов  ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. За перемогу змагались 72 учні закладів освіти області: 9 клас - 28 учнів, 10 клас - 21 учень, 11 клас - 23 учні.

 

       Найкращі результати показали учні комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, Сарненського та Рокитнівського  районів - 4 призових місця; м. Рівне, м. Вараш та Володимирецького району - по 3 призових місць; Гощанського, Костопільського, Рівненського районів та м. Острог  - по 2 призових місця.

 

        Найбільше переможців підготували педагоги Бондарець Олександр Іванович - 4 переможці, Прокопчук Сергій Юрійович - 3 переможці,  Удодік Наталія Антонівна, Процюк Надія Іванівна, Никитюк Андрій Олександрович, Кузьменко Ігор Юрійович, Кравчук Олена Володимирівна  - по 2 переможці

 

             Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Верешко Анна Ігорівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

1 місце

Кравчук Олена Володимирівна

Клевака Альона Олександрівна

Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради

1 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Кушнір Ірина Миколаївна

Сновидовицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

2 місце

Ражик Людмила Анатоліївна

Друзь Валерія Вадимівна

Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

2 місце

Клімук Тетяна Василівна

Серветник Захар Володимирович

Томахівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради

2 місце

Машлай Валерій Іванович

Котяш Богдана Миколаївна

Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Процюк Надія Іванівна

Беженар Софія Ігорівна

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

2 місце

Походзіло Владислав Олександрович

Герасимчук Ірина Миколаївна

Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Дука Сергій Вікторович

Климчук Аліна Михайлівна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Кузьменко Ігор Юрійович

Бардюк Мирослава Андріївна

Грем'яцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Острозької районної ради

3 місце

Бардюк Оксана Андріївна

Кузьмич Тарас Вадимович

Старосільський заклад загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району

3 місце

Пишняк Марія Петрівна

Ковалевич Тетяна Валеріївна

Купельська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Рокитнівської районної ради

3 місце

Коханевич Людмила Олександрівна

Цибульський Роман Ростиславович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів»  Рівненської обласної ради

3 місце

Бондарець Олександр Іванович

Тонего Олена Валеріївна

Острожецький ліцей імені І. Єремеєва Острожецької сільської ради Млинівського району

3 місце

Захарчук Наталія Михайлівна

Лебідь Валерія Русланівна

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені       Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Никитюк Андрій Олександрович

10-ий клас

 

 

 

Гелета Вікторія Валеріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Бондарець Олександр Іванович

Похозей Марина Святославівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради

1 місце

Удодік Наталія Антонівна

Дем'янчук Марія Тарасівна

Кідрівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»  Володимирецької районної ради

2 місце

Дуляницький Роман Іванович

Альошин Роман Ігорович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Бондарець Олександр Іванович

Лисюк Юлія Артемівна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце

Саханчук Володимир Михайлович

Корчик Вікторія Богданівна

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені       Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Никитюк Андрій Олександрович

Бойко Владислав Романович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Микулінська Тетяна Данилівна

Гурик Неля Миколаївна

Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Сарненської районної ради

3 місце

Кричильська-Стельмах Валентина Анатоліївна

Подвишенна Анастасія Сергіївна

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

3 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

Оленик Дарина Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

3 місце

Кравчук Олена Володимирівна

Панасюк Марія Миколаївна

Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради

3 місце

Парфенюк Андрій Миколайович

11-ий клас

 

 

 

Бернацька Марія Сергїівна

Острозька загальноосвітня школа І  – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

1 місце

Кузьменко Ігор Юрійович

Шліхта Оксана Миколаївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Бондарець Олександр Іванович

Молчанович Єлисей Васильович

Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради

2 місце

Процюк Надія Іванівна

Смик Марія Валеріївна

Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

2 місце

Смик Людмила Миколаївна

Засадко Яна Михайлівна

Дубенська загальноосвітня школа I – III ступенів № 3 Дубенської міської ради

2 місце

Якимчук Наталія Володимирівна

Дроздюк Христина Андріївна

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

2 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

Чепела Юрій Тарасович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Удодік Наталія Антонівна

Ярута Дарина Миколаївна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Дуліпа Мирослава Анатоліївна

Нагорнюк Олександра Іванівна

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

3 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

Ковальчук Софія Анатоліївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальнооосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради

3 місце

Ярмусь Галина Богданівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка