Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови і літератури у 2019-2020 навчальному році 01.02.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови і літератури у 2019-2020 навчальному році

       30 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 25 пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури. За перемогу змагались 33 учні - по 11  9-го, 10-го та 11 класів. В олімпіаді взяли участь учні міст Острог та Рівне, Радивилівського, Сарненського, Володимирецького, Гощанського, Корецького, Костопільського, Острозького та Здолбунівського районів.

       Мальчевська Тетяна Петрівна ідготувала 3 пережці; Гірчук Вікторія Вікторівна, Дейнека Ірина Георгіївна, Грабовська Ольга Василівна - по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

9-ий клас

Сивук Анна Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

1 місце

Гірчук Вікторія Вікторівна

Голуб Катерина Віталіївна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

2 місце

Дейнека Ірина Георгіївна

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

2 місце

Єфімчук Оксана Миколаївна

Жолобчук Софія Миколаївна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 18 Рівненської міської ради

3 місце

Войтович Нонна Маратівна

Левчук Ілля Валентинович

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І –  ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Федотова Яна Сергіївна

Токарська Аліна Юріївна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Козлюк Іванна Миколаївна

10-ий клас

В’юн Катерина Володимирівна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

1 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

Буянова Поліна Сергіївна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

2 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

Левценюк Мар'яна Віталіївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

Пороховнік Ірина Миколаївна

Шевчук Марія Андріївна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

3 місце

Мальчевська Тетяна Петрівна

Жабчик Діана Віталіївна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Ковтун Ірина Миколаївна

Гнатюк Іван Іванович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської раонної ради

3 місце

Дейнека Ірина Георгіївна

11-ий клас

Власюк Юлія Андріївна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

1 місце

Грабовська Ольга Василівна

Сова Юлія Миколаївна

Опорний заклад "Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів" Крупецької сільської ради Радивилівського району

2 місце

самопідготовка

Мисюк Анелія Леонідівна

Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

2 місце

Мисюк Світлана Борисівна

Сиротюк Анастасія Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Гірчук Вікторія Вікторівна

Давидюк Софія Романівна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

3 місце

Грабовська Ольга Василівна

Лащук Дарина Сергіївна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради

3 місце

Кирилюк Жанна Петрівна

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники