Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики  у 2019-2020 навчальному році 01.02.2020

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2019-2020 навчальному році

       01 – 02 лютого 2020 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 «Школа-Ліцей» пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. За перемогу змагались       98 учнів  закладів освіти області: 23 учнів 8-го класу, 28 учнів 9-го класу, 21 десятикласник та      26 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти міста Рівне – 9 переможців, Володимирецького району – 8 переможців,  Березнівського району та міста Дубно – по 4 призери, Дубенського, Зарічненського районів, міста Вараш та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів»  – по 3 переможці.

        Найбільшу кількість переможців (3) підготувв Полюхович Олег Васильович. По 2 переможці олімпіади підготували такі педагоги області: Цимбалюк Володимир Федорович, Степанюк Володимир Іванович,  Рибалко Олена Славянівна, Козловська Світлана Іванівна,  Грушовець Іван Петрович та Дуляницька Людмила Костянтинівна.

Переможці олімпіади:

8-ий клас

Вихованець Богдан Іванович

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради

1 місце

Шарабура Анатолій Остапович

Ткач Богдан Степанович

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

1 місце

Кротюк Ігор Борисович

Денисюк Максим Романович

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2 місце

Туревич Оксана Олександрівна

Кушнір Олександр Володимирович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради

2 місце

Кушнір Володимир Володимирович

Рибачик Іван Ярославович

Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Гордієвич Ніна Федорівна

Лелях Назар Олександрович

навчально-виховний комплекс «Почапківська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів - дитячий садок» Острозької районної ради

2 місце

Ковальчук Ганна Вікторівна

Смик Олександр Миколайович

Більська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

3 місце

Басич Ірина Григорівна

Буднік Ілля Вікторович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Слотницький Володимир Прокопович

Полюхович Станіслав Сергійович

Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Грицевич Яна Миколаївна

Корольчук Олександр Сергійович

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

3 місце

Рудик Наталія Володимирівна

Шмигельський Давид Володимирович

Вербська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенської районної ради

3 місце

Степанюк Володимир Іванович

Кир’ях Мирослава Ігорівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Токар Наталія Вікторівна

Береза Тетяна Володимирівна

Немирівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Радивилівської міської ради

3 місце

Колдун Тетяна Іванівна

 

 

9-ий клас

Бородієнко Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

1 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Козярчук Євгеній Олегович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 Рівненської міської ради

1 місце

Ткачук Надія Миколаївна

Наконечний Дмитро Альбінович

Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради

2 місце

Грушовець Іван Петрович

Тарасюк Олесь Васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Малевич Сергій Олександрович

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

2 місце

Ключник Віктор Васильович

Панченко Зоя Дмитрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

2 місце

Федосюк Людмила Володимирівна

Давидчук Роман Олександрович

Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дубенської міської ради

2 місце

Андрійчук Ірина Валеріївна

Дойничко Анна Олегівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 імені В. Короленка Рівненської міської ради

3 місце

Стасюк Лариса Володимирівна

Качинська Ірина Василівна

Берестівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

3 місце

Осмолович Тетяна Олександрівна

Каюн Вероніка Юріївна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Полюхович Олег Васильович

Свирида Андрій Юрійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Здолбунівської районної ради

3 місце

Жильчук Ольга Іванівна

Полюхович Олександр Сергійович

Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради

3 місце

Грушовець Іван Петрович

Смірнов Богдан Дмитрович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Борак Аліна Юріївна

Привільненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району

3 місце

Ковальчук Інна Миколаївна

10-ий клас

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Полюхович Олег Васильович

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

1 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Мороченець Владислав Васильович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Бусь Олександра Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради

2 місце

Шевчук Віталій Павлович, Демчук Віктор Борисович

Нересниця Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Пастушок Дмитро Ігорович

Леньо Орест Валерійович

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2 місце

Козловська Світлана Іванівна

Чередько Данило Дмитрович

Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Чередько Дмитро Адамович

Пахнюк Ілля Олександрович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Рокитнівської районної ради

3 місце

Скачко Ірина Володимирівна

Мархайчук Іван Романович

Вараська гімназія Вараської міської ради

3 місце

Фетісенко Лідія Олександрівна

Найдич Артем Миколайович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Плісецька Еліна Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Заверуха Ірина Борисівна

11-ий клас

Леньков Станіслав Сергійович

Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради

1 місце

Ковальчук Іван Віталійович

Музика Віктор Володимирович

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради

1 місце

Работюк Микола Кузьмич

Дяденчук Владислав Вадимович

Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради

2 місце

Войтович Леонтій Миколайович

Гнітецький Костянтин Юліанович

Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Костопільської районної ради

2 місце

Козачок Людмила Василівна

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Опорний заклад «Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району

2 місце

Тимочко Богдан Юхимович

Шалак Данило Володимирович

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2 місце

Козловська Світлана Іванівна

Волочнюк Максим Іванович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Дуляницька Людмила Костянтинівна

Диханов Ярослав Юрійович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Дуляницька Людмила Костянтинівна

Бабійчук Мирослава Олександрівна

Вербська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенської районної ради

3 місце

Степанюк Володимир Іванович

Устименко Данило Олександрович

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

3 місце

Харів Валентина Євстафіївна

Трофімюк Христина Валентинівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Холод Олексій Русланович

Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради

3 місце

Семенюк Надія Іванівна

Лапюк Сергій Віталійович

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради

3 місце

Разкевич Дмитро Олексійович

Грабовська Анастасія Дмитрівна

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

3 місце

Шнайдер Сергій Вікторович

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова